• DOLAR
  3,9293
  % 0,10
 • EURO
  4,6143
  % 0,20
 • ALTIN
  161,7094
  % 0,21
 • BIST
  103.912
  % -2,19
Türkiye’nin en iyi fuarı

Türkiye’nin en iyi fuarı

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Pazar gününün aka bir bölümünü Kitap Fuarı’na ayırdı. Bütün stantları ziyaret eden ve bütün yazarlarla görüşen Başkan Çelik, hem yazarlardan hem de fuarı gezen vatandaşlardan fuara ilişkin övgüler aldı. Kitap Fuarı’na katılan meşhur yazarlardan Yavuz Bahadıroğlu, “Kayseri Kitap Fuarı’nda birinci olmuştur” dedi. 
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kitap Fuarı’na AK Parti Burdur Milletvekili ve TBMM 15 Temmuz Darbe Araştırma Komisyonu Başkanı Reşat radyatör ile beraber geldi. Vatandaşlarla sohbet eden, yazarların stantlarını ve söyleşi yaptıkları salonları ziyaret eden Başkan çelik, okuyan ve okutan kent hedefi için her türlü çalışmayı yapacaklarını söyledi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, fuarı gezen pek fazla ziyaretçi ile birebir görüşerek sohbet etti. Başkan Çelik, fuarda karşılaştığı bir çocuğa da kitaplar alarak armağan etti. Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, gezisi sırasında yayınevlerinden de övgüler aldı. Bir yayınevi temsilcisi daha evvel de Kayseri’de Kitap Fuarı’na katıldıklarını; ancak bu sene gerçek bir fuar olduğunu belirtti.  
Kayseri Kitap Fuarı’nı gezerken yazarlarla da sohbet eden Başkan Çelik, Sergül Vural, Seyit Ahmet Uzun ve Ataol Behramoğlu’nun standını sırasıyla ziyaret etti. Başkan çelik’in ziyaret ettiği yazarlardan Necip Tosun da fuar nedeniyle teşekkür etti. 
Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, fuara katılan yazarlardan Erhan Altunay’ın söyleşisine de katılarak bir süre dinledi. Söyleşi sonrası Başkan Çelik, yazar ve dinleyicilerle beraber öz cazibe yaptı. Başkan Çelik daha sonra Erhan Altunay’a Kitap Fuarı’nın hususi yapılmış mührünü armağan etti. 
Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, Kitap Fuarı’ndaki Kayserili Yazarlar standını da ziyaret etti. Kayserili yazarlarla tek tek sohbet eden Başkan Çelik, yazarların imzaladıkları kitapları aldı. 
Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, ardından Yazar Erem Şentürk’ün söyleşisine katıldı ve bir süre dinledi. Başkan Çelik, sanal medyada fenomen haline gelen Kayserili Şaban Büyükbakırcı’nın kitaplarını imzaladığı standı da ziyaret etti. Yazarlardan Ali Ural’ın standını da ziyaret eden Başkan çelik, daha sonra söyleşi yapan Yavuz Bahadıroğlu’nu dinledi. Başkan Çelik, Yavuz Bahadıroğlu’na da fuarın mührü armağan etti. Fuardan övgüyle laf eden Bahadıroğlu, “Dört başı bayındır bir organizasyon. Şu anda Kitap Fuarında birincisiniz. Kayseri’de insan olmanın tadına vardım. Çok güzel alaka gördük. İstanbul Fuarı’nı da dikkate alsanız Türkiye’de bu fuar birinci” dedi.
Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Kitap Fuarı’na stüdyo kuran Radyo 7’nin diri yayınına da katıldı. Başkan Çelik, diri yayında önümüzdeki yıllarda fazla daha geniş kapsamlı fuarlar yapmaya devam edeceklerini belirtti.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?