• DOLAR
  3,9640
  % 0,17
 • EURO
  4,6595
  % 0,24
 • ALTIN
  163,6495
  % 0,34
 • BIST
  105.711
  % 0,42
RTÜK Hande Ataizi’nin fişini çekti!

RTÜK Hande Ataizi’nin fişini çekti!

Ekranların uzun zamandır tartışılan programlarından olan izdivaç adı altında yayınlanan evlilik programları Radyo ve Televizyon Üst Kurulu tarafından yasaklanmış ve yayınlarına son verilmişti. Farklı formatlarla yayına devam eden bazı sunucuların yanında Hande Ataizi çözümü farklı bir kanalda Sony Channel Türkiye’de izdivaç programı yapmakta bulmuştu. Ancak bu çıkışa RTÜK karşı durmuş ve “Hande Ataizi ile” isimli evlilik programına 5 kez yayın durdurma ve en üst hudut olan yüzde 5 oranında nakit cezası vermişti. Yasaklara ve cezalara karşın yayını durmayan programın yaklaşık 4 gündür ekranda olmaması ise RTÜK’ün programın fişini çekmiş olma ihtimalini akıllara getirdi.

‘HANDE ATAİZİ İLE’ PROGRAMININ YAYINI DURDU

Uzun zamandır tartışılan ve yasaklara karşın yayına devam eden program, Sony Channel Türkiye ekranlarında 4 gündür yayınlanmıyor. Yayınlanmama nedeninin üst sınırlı nakit ve yayın durdurma cezalarının mı, yoksa diğer bir nedenin mi olduğu henüz resmi bir izah olmadığı için bilinmiyor.

“SİZİ KANDIRIYORUZ ASLINDA”

Programın geçtiğimiz gün yayınlanan bir bölümünde, bir gelin adayının sarf ettiği sözler dikkat çekmişti. Gelin adayı evlilik programlarının düzmecesini, “Anlaşarak geldik biz buraya. Kandırıyoruz aslında sizi. Anlaştık da geldik” sözleriyle ağzından kaçırmıştı. “Desem de inanmayın” sözleriyle de durumu kurtarmaya çalışmıştı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?