• DOLAR
  3,9533
  % 0,71
 • EURO
  4,6413
  % 0,78
 • ALTIN
  162,7955
  % 0,28
 • BIST
  103.853
  % -0,06
Necati Şaşmaz’ın Kurtlar Vadisi Vatan filmi ne kadar izlendi?

Necati Şaşmaz’ın Kurtlar Vadisi Vatan filmi ne kadar izlendi?

15 Temmuz vuruş girişimini mevzu, bahis alan  Yapımcılığıyla senaristliğini üstlenen ve başrolünü oynayan Necati Şaşmaz’ın filmi Kurtlar Vadisi Vatan alaka görmedi.

29 Eylül 2017 tarihinde vizyona giren ve ilk hafta 929 salonda oynatılan Kurtlar Vadisi Vatan filmi toplamda 589.731 bin şahıs tarafından izlendi.

Toplamda 6.924.347 TL hasılat elde eden Kurtlar Vadisi Vatan filmi beklenen ilgiyi göremedi.

KURTLAR VADİSİ FİLİNTİN’İN ALTINDA KALDI

Son olarak 2011 yılında Kurtlar Vadisi: Filistin ile sevenlerinin karşısına çıkan Necati Şaşmaz toplam 2.028.057 izleyici ile buluşmuştu

KURTLAR VADİSİ VATAN FİLMİNİN KONUSU!

Kuzey Irak’ta operasyon yapan Polat Alemdar ve ekibini bir sürpriz beklemektedir. Ele geçirilen Türkiye haritasında askeri birlikler ve hususi harekât merkezleri gibi stratejik önemi olan onlarca hedefin yanı dizi sınırdaki bir nokta da işaretlenmiştir: Yalavuz…
Asırlardır Türkün toprağını işgal etmek için fırsat bekleyen düşman, koca bir orduyla sınırımıza dayanmış, darbeden istikbal haberi beklemektedirler. Polat Alemdar ve ekibi, Türk Milleti ile beraber içerdeki ve dışarıdaki düşmanlara karşı zorlu bir mücadele verecektir.

Filmin başrolünde Polat Alemdar karakterini canlandıran Necati Şaşmaz yer alırken, oyuncu kadrosunda ise Sinem Uslu, Cahit Kayaoğlu, Erhan Ufak ve Nezih Işıtan bulunuyor. Pana Film’in yapımcılığında Kurtlar Vadisi Vatan filminin yönetmen koltuğunda ise Serdar Akar oturuyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?