• DOLAR
  3,9585
  % 0,85
 • EURO
  4,6491
  % 0,95
 • ALTIN
  162,9536
  % 0,24
 • BIST
  105.268
  % 1,30
İsmail Abi’den ‘Leyla ile Mecnun’ müjdesi

İsmail Abi’den ‘Leyla ile Mecnun’ müjdesi

Öykü Özdoğan’ın NTV Radyo’da hazırlayıp sunduğu ’20 DAKİKA’ programına katılan Serkan Keskin, dün vizyona giren Cingöz Recai ile sinemaseverlerin karşısına çıktı.

Kenan İmirzalıoğlu, Meryem Uzerli, Haluk Bilginer, Musa Uzunlar, Günay Karacaoğlu, Hakan Boyav gibi isimlerle rol saha Keskin, “Filmin bir kısmını vatan dışında çektik. Kalabalık bir kadro olarak 4-5 gün oradaydık ve çekimler fazla eğlenceli geçti. Zaten birbirimizi eskiden de tanıyan bir ekip olduğumuz için ‘Eski arkadaşlar olarak yıllar sonra bir araya gelmişiz’ gibi hissettik” dedi.

“LEYLA İLE MECNUN’UN FİLMİNİ YAPABİLİRİZ”

Fenomen sıra Leyla ile Mecnun’la ilgili de açıklamalarda bulunan Keskin, kendisi için en hususi rolün dizideki İsmail Abi karakteri olduğunu belirterek, izleyicilere muştu verdi: “Her birimiz şu an farklı projelerde yer alıyoruz. Zaten film yapmak programlayarak olmamalı. Gerçekten yapmamız gerektiğini hissedersek bir araya gelir ve o vakit Leyla ile Mecnun’un filmini yaparız. O devre ‘Bir müzik grubu kursak mı?’ gibi bir düşüncemiz vardı. Bir gün hepimiz birbirimizi fazla özleyip bir araya gelebiliriz ve grubumuzu da kurabiliriz.”

Film çekmeyi planladığını belirten Keskin, kimi film hayalleri kurduğunu anlatım ederek, “O kadar işin içindeyim ki ister istemez bir şeyleri görüyorsunuz ve öğreniyorsunuz. Hikayelerim, fikirlerim var. Ama benim için öncelik oyunculuk” dedi.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?