• DOLAR
  3,9585
  % 0,85
 • EURO
  4,6491
  % 0,95
 • ALTIN
  162,9536
  % 0,24
 • BIST
  105.268
  % 1,30
Ceza ile coştular, dev puzzle ile destek oldular

Ceza ile coştular, dev puzzle ile destek oldular

Halkın yoğun ilgisi ile karşılanan etkinlikte rap sanatçısı CEZA’nın şarkıları ile adeta coşan vatandaşlar, Bakırköy Meydanı’nda kurulan 5 metre uzunluğunda ve 500 parçalık dev puzzle ile de Yeşilay’a destek oldular.

Etkinliğin açılışında konuşan Yeşilay Genel Başkan Yardımcısı Mehmet Akif Seyhan, kampanyaya ilişkin bilgiler paylaştı. Sokaklarda madde bağımlılarına verilen her lirayla farkında olmadan, onların madde alımının kolaylaştırıldığına dikkat çeken Mehmet Akif Seyhan, bu şekilde amacına ulaşmayan paraların, kampanya sayesinde daha kıymetli bir gaye uğruna kullanılmasını sağlamak istediklerini belirtti.

”Bağımlılara hayatın renklerini yine kazandıracağız”

Yerel yönetimlerin de işbirliği ile bağımlılara ve yakınlarına ücretsiz psikososyal destek hizmeti veren, bağımlılara hayatın renklerini yine kazandıran Yeşilay Danışmanlık Merkezleri’ni (YEDAM), başta aka kentler olmak üzere, bütün yurda yayacaklarını kaydeden Mehmet Akif Seyhan, “97 yıldır çocukları bağımlılıklardan ırak tutmak için mücadele ediyoruz. Bunu ancak beraber başarabiliriz. Vatandaşlarımızın kampanyamıza katılarak, bağımlılığa değil, bağımlılıkla mücadeleye destek olmalarını, bağışlarıyla ümit olmalarını istiyoruz. Vatandaşların bütün desteğiyle uyuşturucu bağımlılarına hayatın renklerini kazandıracağız.” dedi.

CEZA kampanyaya hususi şarkı besteledi

Hayranları ile konserde buluşan meşhur rap sanatçısı CEZA Yeşilay’ın kampanyasına hususi bir şarkı besteledi. Konserinde hususi bestesini de seslendiren Ceza, şarkısıyla bütün gençlere bağımlılıktan ırak durmaları çağrısında bulundu. Yeşilay’a gönülden bağlı olduğunu ve çalışmalarını yakından takip ettiğini sözlerine ekleyen meşhur sanatçı, kampanyaya ve Yeşilay’a sonuna kadar destek olacaklarını anlatım etti. Özel beste yakında bütün müzik kanallarında yayınlanmaya başlayacak

Kampanyaya SMS ile katılabilirsiniz

“Bi’ liran var mı?” Kampanyası kapsamında, bağışçılar biliranvarmi.com sitesi üzerinden istenilen miktarda bağış yapabiliyor. Bunun yanı dizi 1 ya da Yeşilay yazıp, 2423’e SMS göndererek de Yeşilay’a bağışta bulunulabiliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?