• DOLAR
  3,9221
  % 1,22
 • EURO
  4,6220
  % 1,10
 • ALTIN
  163,1323
  % -0,01
 • BIST
  104.336
  % -1,79
Cem Korkmaz’ın babası Muhittin Korkmaz kimdir? Aslen nereli biyografisi

Cem Korkmaz’ın babası Muhittin Korkmaz kimdir? Aslen nereli biyografisi

Oğlu Cem Korkmaz’ın intiharından sonra gündeme gelen Muhittin Korkmaz kimdir? üstat oyuncu Muhittin Korkmaz kaç yaşındadır ve aslen nerelidir? İşte Türkiye’nin ilk Youtuberlarından biri olan Cem Korkmaz’ın babası olan Muhittin Korkmaz’ın biyografisi

MUHİTTİN KORKMAZ KİMDİR?

17 Ekim 1953 yılında Gaziantep’de dünyaya gelen Muhittin Korkmaz, Türk tiyatro ve sinema oyuncusudur. 1.52 metre boyunca olan üstat oyuncu, kendisi gibi oyuncu olan Cem Korkmaz’ın babasıdır.

Uzun yıllar tiyatrolarda sahne saha Muhittin Korkmaz Bursa Devlet Tiyatrosundan emekli oldu. 2002 yılında Cem Yılmaz’ın reklam filminde Huluti isimli karakteri canlandırdı. Bu reklamın ardından Cem Yılmaz’ın projelerinde yer almaya başladı. Muhittin Korkmaz ilk olarak G.O.R.A.’da “Komutan Logar,bir cisim yaklaşıyor efendim” repliğini kullanan Tihulu karakterini canlandırdı.

Ardında Tunç Başaran’ın yönetmiş olduğu “Sinema Bir Mucizedir” ve Ezel Akay’ın yönettiği “Hacivat Karagöz Neden Öldürüldü?” filmlerinde rol almıştır. Daha sonra da meşhur komedyen Cem Yılmaz’la olan birlikteliğine Türk Telekom reklamları, A.R.O.G, Yahşi Batı ve Pek Yakında filmlerinde rol almıştır.

Muhittin Korkmaz’ın oğlu Cem Korkmaz intihar etti!

Usta oyuncu Muhittin Korkmaz’ın YouTube fenomeni olarak tanıdığımız oğlu Cem Korkmaz intihar etti. Recep İvedik 4 filminde de rol almış olan Cem Korkmaz’ın cesedi polis ve savcı incelemesinin ardından otopsi için Adli Tıp Kurumu’na kaldırıldı. Korkmaz’ın, yakınlarını kanun boğan intiharın sebebi bilinmiyor.

Cem Korkmaz’ı arkadaşı buldu

GORA filminde Tihulu karakterini canlandıran üstat oyuncu Muhittin Korkmaz’ın oğlu Cem Korkmaz intihar etti. Bütün gün telefon ile kendisine ulaşamayan arkadaşı, akşam saatlerinde Üsküdar da bulunan evine gitti. Edinilen bilgiye göre anahtar ile daireye giren arkadaşı, Korkmaz’ı kalorifer borusuna iple asılı şekilde buldu. Polis ve Savcının vaka yeri incelemesinin ardından, kati ölüm nedeninin belirlenmesi için Korkmaz’ın cesedi Adli Tıp Kurumuna kaldırıldı.

Haberi saha yakınları evine koştu

Cem Korkmaz’ın intihar haberinin yayılması ile yakınları evin önüne geldi. Eski ev arkadaşı olan Osman Eren, Korkmaz’ın bildiği bir sıkıntısı olmadığını, öldüğüne hala inanamadığını belirtti.

Osman Eren sözlerine; “Cem, sıkıntılarını herkesle paylaşacak bir adam değildir. Çok çenesi düşük bir adam değildir. İçinde yaşar sıkıntılarını. Kimseyi öyle fazla üzmek istemez, öyle bir adamdı. Psikolojisi mi bozuktu, bir şey mi neden oldu buna? Onu bilemiyoruz, içinde ne yaşıyordu bilemiyoruz. Birazcık tanınmış her insan hakkında dönen dedikodular gibi Cem’le ilgili dedikodular da dönüyor. Arkadaşları da, ben de bundan fazla rahatsızız. Çok çirkin şeyler dönüyor bunla alakalı. Bu adam, 10 adet kedisiyle burada yaşayan, mahallelinin de tanıdığı biri. Evine gireni çıkanı da gizlemeyen biri. Çok çirkin şeyler duyduk. Videolarda ailesinin perişan halini göreceksiniz. Annesinin kendisini asmış olduğu gibi bir şey kesinlikle yok. Kız arkadaşının neden olduğuyla ilgili bir şey de kesinlikle yok. Zaten ilerleyen zamanlarda bunun böyle olmadığını göreceğiz “ şeklinde devam etti.

Can Yılmaz Sosyal medyadan intiharı duyurdu.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın ağabeyi Can Yılmaz sosyal medyadan Cem Korkmaz’ın intihar haberini doğruları.

Can Yılmaz, “Sevgili Muhittin abimizin oğlu Cem Korkmaz’ın intihar haberi maalesef doğru. Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır diliyorum.” dedi.

İLİŞKİLİ HABERLER

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?