• DOLAR
  3,8776
  % 0,43
 • EURO
  4,5748
  % 0,58
 • ALTIN
  161,3250
  % 1,21
 • BIST
  106.239
  % -0,69
10 Kasım mesajları ve sözleri! Anlamlı Resimli 10 Kasım mesajları…

10 Kasım mesajları ve sözleri! Anlamlı Resimli 10 Kasım mesajları…

10 Kasım’ı ve Atatürk’ü hatırlamanın ve hatırlatmanın en güzel yollarından biri de 10 Kasım sözleri ve 10 Kasım anma mesajları haberimizde. Her sene olduğu gibi bu senede anma törenleri ile birilikte kutlanan 10 Kasım günü Atatürk sözleri ve anlamlı paylaşımları ile de anılacak. 2017 yılı en özel, en anlamlı, en yeni resimli 10 Kasım mesajları ise haberimizin detayında. Türkiye Cumhuriyeti’nin kurucusu olan Atatürk’ün ölüm sene dönümünde sözleri ve fotoğraflarını paylaşarak sizde eşinize dostunuza ailenize gönderebilir hatta Whatsapp, Twitter, Facebook adreslerinizde paylaşabilirsiniz.

10 KASIM MESAJLARI VE SÖZLERİ

Bugünün ihtiyaçlarına müsait yasa yapmak ve onu iyi uygulamak refah ve ilerleme vasıtalarının en mühimlerindendir.

Bunca asırlarda olduğu gibi, bugün dahi, milletlerin bilgisizliğinden ve taassubundan istifade ederek binbir türlü siyası ve şahsı maksat ve çıkar temini için dini alet ve araç olarak kullanmak teşebbüsünde bulunanların, içeride ve dışarıda varlığı, bizi bu konuda laf söylemekten ne yazık ki henüz ırak bulundurmuyor.

Bütün Dünya bilsin ki benim için bir taraflılık vardır: Cumhuriyet taraftarlığı, fikri ve sosyal inkılap taraftarlığı. Bu noktada, yeni Türkiye topluluğunda bir ferdi, dış düşünmek istemiyorum.

Ulusumuzun güvenine layık olacak bir şekilde ulus adına çalışmalarımıza tüm gücümüzle devam edeceğimize manevi huzurunda laf veriyoruz.

Atatürk’ün aka eseri, demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti, sonsuza kadar müstakil ve hür yaşayacaktır.

 

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?