• DOLAR
  3,8685
  % -0,48
 • EURO
  4,5492
  % -0,80
 • ALTIN
  156,2214
  % 0,23
 • BIST
  $17.515
  % 0,01

Vodafone bedava internet kampanyası nasıl yapılır? 2017

Vodafone Bedava İnternet Paketi Kampanyaları 2017

Peki vodafone operatör sahipleri bedava internet kampanyalarından nasıl fayda sağlayabilmektedir? Çeşitli paketleri satın alarak, kampanyalara katılarak ve vodafone tarifeli internet uygulamaları indirerek Vodafone Bedava İnternet promosyonlu en az 1 Gb internet kazanabilirsiniz.

 • Mobil cihazlara indirilen Vodafone self servis uygulaması ayrıcalığı ile bedava internet kazanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey akıllı telefonunuza uygulamayı indirmek.
 • İnternet fatura ödemesi yahut Sms yöntemi ile faturalı tarifelere geçiş yapan Vodafone abonelerine cepte kesintisiz 15 gün kullanabileceğiniz 1 GB internet paketi hediye etmektedir. Yapmanız gereken mesaj bölümüne EFATURA yazıp bir boşluk bırakarak EPOSTA adresini 7000′ e göndermek olacaktır. Sms faturaları için ise SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj göndermektir.
 • Akıllı telefonlara indirilecek Vodafone Yanımda uygulamasına girerek ”İnternet Paketleri” bölümünde yer alan ” Haftalık Hediye İnternet” paketlerinden faydalanabilirsiniz.

Cep telefonu son yüzyılda iletişimde en önemli adımlardan biridir. Cep telefonundaki yenilikler ve uygulamalarının hızına yetişmek mümkün değildir. Her geçen gün yeni bir model ve onlarca yenilikle teknolojiyi en önde takip eden sektör olmaya devam etmektedir. Bu kadar yeniliğin olduğu ortamda insanların cep telefonuyla iletişimleri de internet aracılığıyla ve internet ortamında olmaktadır. Buradaki iletişimlerin kesintisiz ilerlemesi ve insanların paylaşımlarının devam edebilmesi için internetin kesilmemesi gerekmektedir. Cep telefonu operatörleri bu sebeple yani insanların internetinin kesilmemesi adına kampanya ve paketlerin yanı sıra sunduğu hizmetlerden yararlananlara bedava internet vermektedirler.

Vodafone Bedava İnternetde bu şekilde sunulan hizmetleri kullananlara bedava internet paketleri vaad etmektedir. Bunları öğrenmek için Vodafone’nin sitesine girdiğimizde pek çok kampanya ve bu kampanyalara katılan kullanıcılara ne kadar hediye bedava internet verileceği yazılmıştır. Bunun dışında kişiye özel bazı günlerde ve genel olan bayramlarda ya da milli günlerde yine bedava internet verilmektedir. Bu kampanyaları takip etmeniz durumunda bu bedava internetleri doya doya kullanabilirsiniz ve böylece internetiniz hiç kesilmemiş olur. Kesintisiz internet ile kesintisiz iletişime geçmek için siz de nerede ne var bir bakın internette sörfe devam edin.

Vodafone Yanımda ve Bedava internet paketi Uygulamasından faydalanabilmeniz için gerekli linkler:

Apple iPhone için: https://itunes.apple.com/tr/app/vodafone-self-servis/id489845659?mt=8

Android telefonlar için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.vodafone.selfservis

Windows telefonlar için: https://www.microsoft.com/en-us/store/p/self-servis/9nblggh09l61

Ağ Ayarlarını Vodafone Bedava İnternet kampanyasından yararlanmak için yapmanız gereken (VPN PROXY) ayarları resimli anlatım

Vodafone Bedava İnternet Paketine Nasıl Başvurulur?

İnternet bağlantısı bir ev hanımı için çok hayati değer taşımayabilir yani olsa da olur olmasa da olur gözüyle bakabilir ama işini, okulunu internet aracılığıyla devam ettiren bir kişi için internetin kesilmemesi çok önem ifade etmektedir. İşlerini be iş bağlantılarını internetten yapan biri için birkaç saat internetin olmaması çok büyük bir sorun olabilir. Aynı durum internet üzerinden eğitim alan bir öğrenci için de geçerlidir. Bazen aldığımız paket bize fazlasıyla yeterken bazen de kısa sürede tükenmektedir. Böyle olunca bir ay ekstra bedava internete ihtiyaç olurken bazen hiç ihtiyaç olmayabilmektedir.

Bu sebeple internetten işiniyapanlar işi başından sıkı tutup internetini sınırsız olarak ayarlayacaklar veya biteceğini düşünüp uygun bir tarife ile bağlantıya devam edecekler. Sınırsız interneti yoksa bu sefer bedava internet kazanmanın yollarını arayacaklardır. Vodafone Bedava İnternet kazanmanın pek çok yolu vardır. Bunlar hakkında önce internetten inceleyerek bilgi sahibi olabilirler. Daha sonra ise Vodafone’nin müşteri hizmetlerini arayıp bu kampanyaların özel şartları var mı diye sorabilirler. Ayrıca kampanyaların hediye internet paketlerinden birine acil olarak nasıl olaşacağını öğrenebilir. Yani dışarıda bir yerde interneti biterse o an hemen yeni internet paketinin nasıl aktif olacağını sorabilir.

Vodafone Bedava İnternet Paketi İle Bağlantısız Kalmayın

Vodafone Bedava İnternet kampanyalarında sizin için mutlaka bir adet tarife bulunmaktadır. Çünkü Vodafone’nin onlarca kampanyası ve bu kampanyalarda hediye bedava internet bulunmaktadır. Mesela; faturasını e-fatura ile ödeyenlere 15 gün geçerli olmak üzere 1 GB internet hediye verilmektedir. Play Store’daVodafone Self Servis uygulamasını indirirseniz anında bedava internet alabiliyorsunuz. Vodafone Yanımda uygulamasına girip bedava internet kısmına girerek “Hediye Haftalık İnternet” kısmında kampanyaya katılıp 2 GB internet kazanabilirsiniz.

Vodafone hattına ait SMS merkezlerine SMS yazarak bedava internet kazanabiliyorsunuz.Vodafone 4.5Guygulamasına üye olduğunuzda 1 ay geçerli 2 GB bedava internet kazanabilirsiniz. Bu kampanyalar faturalı ve faturasız hatlar için ayrı ayrı kampanyalar olmak üzere hazırlanmıştır. Mesela faturasız hatlara özel Perşembe fırsatında o gün yüklediğinizin 10 katı MB kazanma şansınız bulunmaktadır. Bunun gibi daha pek çok kampanya ve bedava internet fırsatı kazanmak için Vodafone fırsatlarını gözden geçirmenizde fayda vardır.

Play Store mağazasından Vodafone Self Servis Bedava internet uygulamasını

indirdiğinizde anında hediye internet hakkını hattınızda bulabileceksiniz

Vodafone Yasal E-Fatura Hediye internet kampanyasından faydalanmak için
E-fatura’dan hatta SMS faturaya geçiş yapmış olan tüm Vodafone abonelerimiz için 15 gün geçerli olan 1 GB hediye internet kampanyasından yararlanabilecektir

Bu kampanyalardan faydalanıp bedava internet uygulamasına sahip olmak için yapmanız gereken hususlar şunlar olacak:

Akıllı cep telefonundan mesaj kısmına EFATURA yazıp bosluk EPOSTA adresini beraberinde yazıp 7000’e kısa mesaj olarak göndereceksiniz. Elektronik posta kullanarak faydalanmak veya SMSFATURA yazıp 7000’e kısa mesaj olarak gönderdiğinizde bu hizmetten faydalanabileceksiniz.

GÜNCEL DÖVIZ KURLARI
BIST
109330
USD/EUR
1,1767
Amerikan Doları
3,9
Euro
4,5893
İngiliz Sterlini
5,2098
Japon Yeni
3,4701
Rus Rublesi
0,06713
SA Riyali
1,04406
Altın
156,486
Son Güncelleme: 16.12.2017 07:16
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Hediye Bedava İnternet