• DOLAR
  3,8685
  % -0,48
 • EURO
  4,5492
  % -0,80
 • ALTIN
  156,2140
  % 0,22
 • BIST
  $19.584
  % 10,66

Turkcell Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır? 2017

2017 Yılında Bedava İnternetin Adresi Yine Turkcell

Turkcell’in en cazip kampanyalarının başında Turkcell Salla Kazan gelmektedir. Bu kampanya sayesinde bol bol hediyeler kazanmak hiç de zor değildir. Ama bu kampanyadan yalnızca 4.5 G ve Turkcell 4.5 G uyumlu telefonlar yararlanmaktadırlar. Turkcell salla kazan kampanyası;

 • 20 Şubat – 20 Mart tarihleri arasında geçerlidir.
 • Hattı ve telefonu 4.5 G olan kişiler bu kampanyadan yararlanırlar.
 • Turkcell Hesabım sayfasının ziyaret edilmesi gereklidir.

Turkcell’in bir diğer kampanyası Turkcell Sim bedava internettir. Bu uygulamayı indiren kişi anında 500 Mb internetin sahibi olabilmektedir. Yapılması gerekenler;

 • AppStore ya da Google Play’den Turkcell Sim uygulaması indirilmelidir.
 • Uygulama açıldıktan sonra üçüncü sırada bulunan EVİM seçeneği seçilmelidir.
 • Sonra KENDİN YAP seçeneği tıklanmalıdır.
 • Hemen al seçeneğine basıldıktan sonra 500 Mb internet hakkı kazanılacaktır.

Turkcell Bedava İnternet Avantajları Nelerdir?

İnternet pek çok insan içinolmazsa olmazbir nitelik halini almıştır. Bu bazen bir ihtiyaçtan bazen de bağımlılıktan olmaktadır.ne olursa oldun insanla internetsiz yapamamaktadır. Yaptığı işi internet üzerinden yapandan tutun da okulunu internet üzerinde okuyanına kadar birçok kişi internetle hemhal olmaktadır. bu kişiler için internet bir ihtiyaçtır ve olmadığı zaman işleri hayatları aksamaktadır. Bunun dışında sosyal medya tutkunları vardır ki onlar için hayati değer taşımasa da internetsiz yapamazlar.

Tüm bu kişiler için Turkcell Bedava İnternet kampanyaları büyük bir avantajdır. Bu avantajları incelemek üzere Turkcell’in internet sitesine girip burada tüm bu kampanyalar ve bedava internet hakkında bilgi edinebilirler. Çok kapsamlı bir site hazırlamış olan Turkcell’in oldukça fazla ve herkese ve her bütçeye hitap eden kampanyaları mevcuttur. Bu siteden kendimize uygun tarifeyi veya kampanyayı seçtikten sonra ayrıntılı bilgi için Turkcell’in müşteri hizmetleriyle irtibat kurup seçtiğiniz hizmet hakkında ayrıntılı bilgi alabilirsiniz. Böylece evde, işte, yolculukta internetsiz kalmayacaksınız. Bir yerlerde sizin için bekleyen bir internet paketiniz mutlaka olacaktır.
Turkcell Bedava İnternet İle Dünyaya Açılın

Turkcell,Ülkemizde yirmi yıldır hizmet veren Türkiye’nin ilk GSM kuruluşudur. Kurulduğu günden bugüne kadar hep insanların birbirine bağlanmasını ilke edinen bu kuruluş hep daha iyi teknolojilerle ve hep yeniliklerle müşterilerinin karşısına çıkmıştır. Turkcell, kullanıcılarına ne kadar hassas ve müşteri odaklı yaparsa işini müşteri sayısı da bir o kadar artmaktadır. Kurulduğundan beri milyonlarca kullanıcısı olmuştur ve bu sayı hizmet kalitesi oranında her geçen gün artmaktadır.

Ürünleriyle ve hizmetleriyle müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamanın yanında hazırladığı sosyal sorumluluk projeleriyle de toplumun eğitilmesi konularına eğilmektedir. Yaptığı işi kendinden emin ve müşterilerinin desteğiyle yapan Turkcell, birçok alanda Türkiye’de bir ilk veya en iyi unvanlarıyla tanımlanmaktadır. Bunlardan biri de bedava internet olayıdır. Turkcell de öncelikle müşterilerini faturalı ve hazır kartlı olmak üzere ikiye ayırmıştır. Faturalı ve hazır kartlılar için hazırlanan özel servislerle ve kampanyalarla bedava internet verilmektedir. Müşterilerin memnuniyetini tüm çalışmalarının temelinde gören şirket tüm çalışmalarında ve sosyal sorumluluk projelerinde insana odaklanmıştır. Bu odaklanmanın çevresinde devam eden çalışmalarıyla hayata bağlamaya devam etmektedir. Turkcell Bedava İnternet kampanyaları ile hayata bağlanın.

Turkcell Bedava İnternet Paketleri 2017

Turkcell’in kullanıcıları için hazırladığı pek çok uygulama ve teknik destek çalışmaları ile müşterilerin memnuniyeti sağlanmaktadır. Bu aşamada müşterilerin bilgilendirilmesi adına birkaç Turkcell Bedava İnternet seçeneklerine bakabiliriz. Bu seçeneklere baktığımızda oldukça düzenli ve insanların anlamasını kolaylaştıran birçok soruya yanıt bulunabilmektedir. Bu çok güzel hazırlanmış siteden müşteriler için birkaç avantaj paketi tanıtımı yapabiliriz. Örneğin; Turkcell ile hayata bağlan kampanyası ile fatura döneminde kullanılabilecek 1 GB ve 2 GB olmak üzere bedava internet kazanmaktadırlar. GNC gece kampanyası ile gece boyu 5 GB internet bedava verilmektedir.

Aynı kampanyanın star olanı 7GB internet vermektedir.  GNC uygulamasının indirilmesiyle yine bedava 1 GB internet çalışması devam etmektedir. Yeni çıkan bir kampanya da salla kazan kampanyasıdır ve 10 GB’a kadar bedava internet verilmektedir. Messenger indirip 1 GB internet kazanabilirsiniz.  Ve daha pek çok kampanya ile Turkcell bedava internet dağıtmaya devam etmektedir. İstediğiniz, ihtiyacınız olanve seçtiğiniz internet paketinizi Turkcell internet sitesine girerek gerekli şartları öğrenip başvurunuzu yaparak alabilirsiniz. İnternetsiz dünya olmayacağının farkında olan bu şirket modern hayatın gereklerine uygun hareket ederek müşterilerini onların ihtiyaçları olan konuları hallederek gerçekleştirmeye çalışmıştır.

GÜNCEL DÖVIZ KURLARI
BIST
109330
USD/EUR
1,1767
Amerikan Doları
3,9
Euro
4,5893
İngiliz Sterlini
5,2098
Japon Yeni
3,4701
Rus Rublesi
0,06713
SA Riyali
1,04406
Altın
156,486
Son Güncelleme: 17.12.2017 03:11
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Hediye Bedava İnternet