• DOLAR
  3,8685
  % -0,48
 • EURO
  4,5492
  % -0,80
 • ALTIN
  156,2214
  % 0,23
 • BIST
  $18.122
  % 0,70

Türk Telekom Avea Bedava İnternet Kampanyası Nasıl Yapılır? 2017

Türk Telekom Bedava İnternet Kampanyaları 2017

 • Faturasız hatlara özel cepten 1 GB bedava internet kazanmak için 1 GB KAZAN yazarak 5555’e gönderebilirsiniz. Tüm faturasız abonelerin Türk Telekom uygulaması üzerinden anlaşmalı kredi kartları yahut banka kartları ile ödeme yaparak kazanabileceği 1 GB bedava internet için yükleme yapmadan önce 1 GB KAZAN yazarak 5555’e göndermeleri gerekmektedir.
 • Türk Telekom Selfy servisine dahil aboneler gece boyu cepten bedava internet fırsatını yakalayabilmektedir. Saat 21.00’dan 09:00’a kadar ücretsiz olarak sosyal medya ve mesajlaşma uygulamaları kullanılabilmektedir. Yapmanız gereken Gece yazıp 4545’e göndermek!
 • Faturalı Türk Telekom aboneleri 10 GB Türk Telekom bedava internet kampanyasına katılabilmektedir. Bunun için GIGA yazarak 5555’e kısa mesaj göndermeniz yeterli olacaktır. Gelen onay mesajının ardından cepten kesintisiz internet keyfini faturanıza yansımadan kullanabilirsiniz.
 • İnternet hızının artması ile 4.5G uyumlu akıllı telefonunuz ile cepten bedava internet kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Türk Telekom Cep Merkezi ile mevcut SIM kartınızı 4.5G uyumlu kart ile değiştirerek hem internet hızınızı arttırabilir hem de 30 gün geçerli hediye 1 GB internet kazanabilirsiniz.

Türk Telekom Avea Bedava İnternet Avantajları 2017

İnsanların birbiriyle iletişimi konusunda en çok kullanılan araç telefondur. Telefon da diğer araçlar gibi teknolojinin hızlı gelişimine ayak uydurarak çok farklı modellerle ve en önemlisi internetle insanların hizmetine sunulmuştur. Artık akıllı telefonu ve interneti olmayan kullanıcı yok gibidir. Böyle olunca GSM operatörleri de kampanyalarını bu yönde hazırlamaya başlamışlardır. Türk Telekom Avea; Türkiye’de hizmet veren en önemli GSM operatörlerinden biridir. Bu kuruluşumuz ilk olarak insanların telefon iletişimini sağlayarak atılmıştır bu sektöre. Daha sonra internet ve ev interneti alanlarında hizmete devam etmektedir. Kullanıcıları tarafından oldukça beğeni almış olmanın verdiği gururla çalışma hayatına devam etmektedir.

Türk Telekom Avea kendi bünyesinde kullanıcılarına bazı avantaj paketleri sunmaktadır. Bu bedava internet avantaj paketlerini incelediğimizde kullanıcılarına oldukça fazla seçenekler sunduklarını görmekteyiz. Öncelikle Türk Telekom Avea Bedava İnternet avantaj paketlerine baktığımızda müşterilerini hiçbir şekilde internetsiz bırakmayacaklarını görmekteyiz. Avantaj paketlerini faturalı ve faturasız olmak üzere önce gruplandırmış daha sonra da bu hatlara özel paketler hazırlamıştır. Faturalı hatlarda fiyatlar daha uygun olup fiyatlar sabittir. Faturasız hatlarda daha çok kullanıcının kullandığı kadar prensibi ile limitler belirlenmektedir. Bedava internet kampanyaları da buna göre hazırlanmaktadır.

Türk Telekom Avea Bedava İnternet İle İletişime Geçin

İletişimin günümüzdeki belki de en önemli teknolojik ürünü telefondur ve ülkemizde telefonun kullanımı dünya üzerinde birçok ülkeden fazladır. Bu kadar çok kullanılan bir araç olması sebebiyle gsm operatörleri de kullanıcı çoğunluğuna göre kampanyalarını düzenlemektedir. Türk Telekom Avea Bedava İnternet alabilmek için yapılması gereken bazı işlemler vardır. Onlarca kampanya içerisinde her bir kullanıcı profili için farklı seçeneklerle bedava internet seçenekleri sunulmaktadır.

Bu seçeneklerden bazıları şöyledir: Kredi kartı veya banka kartıyla tek seferde belli bir miktar dakika yükleyene 1GB bedava internet hediye verilmektedir. Türk Telekom Selfy uygulamasını yüklediğinizde sadece geceleri bedava internet ve konuşma kazanıyorsunuz. Faturalı hatlarda 10 GB bedava internet hakkı bulunmaktadır. Bunu kazanmak için verilen numaraya smsgöndermeniz yeterlidir. 4.5G abonesi olanlara 1GB bedava internet verilmektedir. Türk Telekom’un internet sitesinden yükleme yapanlara anında 1 GB hediye bedava internet verilmektedir. Daha birçok bedava internet imkanı ile siz de telefonunuza bedava internet yükleyip arkadaşlarınızla dostlarınızla iletişime geçip sosyal medya hesabınızı sınırsız kullanın. Bedava internet ile iletişime geçin ve internetsiz kalmayın.

Türk Telekom Avea Bedava İnternete Nasıl Başvurulur?

Türk Telekom Avea Bedava İnternet sahibi olmak için öncelikle hattınız ve tarifenizin belli olması gerekmektedir. Faturalı- faturasız olmak üzere önce müşteri pörtföyü ikiye ayrılır. Hattınızın durumuna göre internet sitesine girip kullanıcılara sunulan bedava internet seçeneklerinden size uygun olanı belirliyorsunuz. Bu konuda internet sitesinin dışında gsm şirketinin müşteri temsilcisi ile de görüşüp sorularınıza cevap bulduktan sonra bedava internet için başvurunuzu yapabilirsiniz.
Faturalılara ve faturasızlara göre hazırlanmış olan kampanyalar farklıdır. Bunları inceleyip şartları okuyup ardından da internet ihtiyacınıza göre size ne kadar internet gerekeceği konusunda sınırlarınızı belirleyip ona göre teklifleri değerlendiriniz. Yani ne çok fazla ne de çok az yeterli olduğu kadar düşüncesiyle kendinize hattınıza tanımlı paketlerin dışında gerekli gördüğünüz kadarıyla bedava internet tercihinizi yapıyorsunuz. Tercih ettiğiniz bedava internet paketinin başvuru şartlarını internet üzerinden inceleyip şartları dikkatli bir şekilde inceledikten sonra ekstra internetiniz için gerekli başvuruyu yapıyorsunuz.Türk Telekom Avea müşterilerini internetle mutlu etme konusunda oldukça başarılıdır. Mutlu müşteriler hedefine ulaşmak için Türk Telekom Avea kullanıcılarına her türlü seçeneği sunmaktadır.

GÜNCEL DÖVIZ KURLARI
BIST
109330
USD/EUR
1,1767
Amerikan Doları
3,9
Euro
4,5893
İngiliz Sterlini
5,2098
Japon Yeni
3,4701
Rus Rublesi
0,06713
SA Riyali
1,04406
Altın
156,486
Son Güncelleme: 16.12.2017 15:29
 • ÇOK OKUNAN
 • YENİ
 • YORUM
Hediye Bedava İnternet