YouTube Müzik Uygulaması Sonunda Ortaya Çıktı!

YouTube Müzik Uygulaması Sonunda Ortaya Çıktı!

Dünya devi Google şirketi, tüm müzik hedeflerini sadece bir uygulamanın içerisine yerleştirmeyi amaçlıyor. YouTube müzik uygulamasına ait olduğu iddia edilen bir uygulamanın resmini Reddit’te bir kullanıcı paylaştı. Tüm detaylar haberimizde...

153
0
PAYLAŞ
YouTube Müzik Uygulaması Sonunda Ortaya Çıktı!

Dünya devi Google şirketi, tüm müzik hedeflerini sadece bir uygulamanın içerisine yerleştirmeyi amaçlıyor. YouTube müzik uygulamasına ait olduğu iddia edilen bir uygulamanın resmini Reddit’te bir kullanıcı paylaştı. Dünya devi tarayıcının son zamanlarda müzikle oldukça ilginç bir ilişkisi var. Google Play Müzik, Spotify veya Apple Müzik’e  göre hizmet sağlayan bir  hizmet, fakat bu uygulama kullanıcıların Google’den beklediklerini bir türlü sunamadı. Ayrıca Google’nin çatısı altında yer alan YouTube’un videoların üzerine daha iyi bir tasarım arayüzü giydiren  “müzik” servisi mevcut.

Bu iki uygulama bir arada hiç verim sağlayamadı. Bu sebepten ötürü dünya devi Google’nin müzik hedeflerini bir uygulamaya sığdıracağı ve buna ise YouTube Remix  ismi vereceği ortaya çıktı.

YOUTUBE MÜZİK ARAYÜZÜ BELLİ OLDU!

Google’ın bir araya getireceği uygulamanın resimleri  Reddit’e yer alan bir kullanıcı paylaştı. Verge’e açıklamalarda bulunan bir Youtube yöneticisi bu çıkan görüntülerin ve iddiaların gerçek olduğunu belirti:

Kullanıcılarımız için YouTube Müzik’i  geliştirmek amacıyla her gün çalışıyoruz. Kullanıcıların, oynatıcıya ait güncellemeyi gördükten sonra bunun keyfini çıkartmasından memnun oluyoruz.

İKİ HİZMET BİR ARAYA GELİYOR!

Dünya devi Google’ın  iki müzik hizmetini  birleştirmeyi hedeflediği oldukça gizli bir durum değil. Aralık ayında Bloomberg, aslında YouTube Remix projesini resmi bir şekilde duyurmuştu. Youtube ise bu konuda açıklamalarda bulunarak, oogle Play Müzik’in “içerik sunucusunu” YouTube’un “katalog derinliği”  ile bir araya geleceğini belirtmişti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK