Samsung, Galaxy S9 Plus Reklamına Başladı!

Samsung, Galaxy S9 Plus Reklamına Başladı!

Güney Kore asıllı Samsung 25 Şubat’ta tanıtacağı Galaxy S9 serisi için reklam yapmaya başladı. Galaxy S9 Plus’ın reklam afişi Fransa’da yer alan CNIT binasına asıldı. Peki, Galaxy S8 ne zaman çıkacak? özellikleri neler olacak? İşte, tüm merak edilenler haberimizde...

240
0
PAYLAŞ
Samsung, Galaxy S9 Plus Reklamına Başladı!

Güney Kore asıllı Samsung 25 Şubat’ta tanıtacağı Galaxy S9 serisi için reklam yapmaya başladı. Galaxy S9 Plus’ın reklam afişi Fransa’da yer alan CNIT binasına asıldı.

 Sonunda Galaxy S9 Plus Reklam Afişi Görüldü! 

Teknoloji dünyası uzun zamandan beridir Galaxy S9 serisi  haberleri ile neredeyse uyuyup uyanıyor. Bir çoğunuzun da bildiği üzere Şubat ayı boyunca neredeyse her gün yeni bir sızıntı haber ile Samsung’un yeni telefon modellerinin özellikleri hakkında bilgiler edinmiş olduk.  Samsung bütün özelliklerini yarın resmi olarak tanıtacağı  Galaxy S9 Plus’ın reklamlarını yapmaya başladı bile.

Galaxy S9 Plus Reklam Afişi
Galaxy S9 Plus Reklam Afişi

Galaxy S9 Plus’ı  resmi bir biçimde tanıtan afiş Paris’te bulunan Yeni Sanayi ve Teknolojileri Merkezi’nin  duvarına asıldı. Fransız  teknoloji blogu olan ve oldukça önemli bir site olan Mac4Ever tarafından yayınlanan  mor renkli  afiş görseli yakında çıkacak olan  Galaxy S9 Plus’a ait.  Samsung, bu binaya genel olarak promosyon  afişleri asmakta. Fakat bazı durumlarda yeni çıkaracağı ürünler içinde o binaya afiş asıyor. Reklam afişi şirketin yeni amiral gemisinde dikey olarak hizalanan iki sensör ve çift LED flaştan oluşan çift kamera yer aldığını adeta onaylar nitelikte. Kameranın alt kısmında ise parmak izi okuyucu bulunuyor.

25 Şubat’ta  resmi bir biçimde tanıtılacak olan Galaxy S9 ve S9 Plus’ın 1 Mart itibariyle ön siparişe açılması ve 16 Mart’ta  ise satışa çıkması bekleniyor. Samsung’un pazarına göre yeni çıkacak olan bu  telefonun  800 ve 900 dolardan başlayan fiyatlarla satılması beklenmekte.

 

BİR CEVAP BIRAK