GTA 5 Yenilerek Geliyor!

GTA 5 Yenilerek Geliyor!

Rockstar Games 5 yıl geçmesinin hemen ardından GTA 5 için yeni bir versiyon çıkarmıştı. Yeni versiyon GTA Online için yapılmıştı. Belli başlı DLC çeşitlerini ve oyunun son sürümü olan bu paket oldukça dikkat çekti. İşte, yeni GTA 5 yenilerek geliyor!

207
0
PAYLAŞ
GTA 5 Yenilerek Geliyor!

Rockstar Games 5 yıl geçmesinin hemen ardından GTA 5 için yeni bir versiyon çıkarmıştı. Yeni versiyon GTA Online için yapılmıştı. Belli başlı DLC çeşitlerini ve oyunun son sürümü olan bu paket oldukça dikkat çekti. Yeni GTA 5 oyunu büyük bir önem içeren  bu sürüm, oyunculara ekonomik bir alışveriş yapma şansı tanıyor. Yenilerek gelecek olan Grand Theft Auto 5 kullanıcılara 2 şey sunacak. İlk baş bu paketi satın aldığınız zaman oyunun en güncel sürümü ve güncelleme  garantisi verilecek. İkincisi ise  Criminal Enterprises Starter Pack isimli eklentilerde kullanıcılara açılacak.

Grand Theft Auto 5 için güzel bir başlangıç yapma amacınız mevcutsa bu yeni çıkacak olan sürümü beklemelisiniz. Paketi sıfırdan alacaklar için  85 dolar  gibi bir rakama satışa sunulacak. Eğer  Grand Theft Auto 5’i önceden aldıysanız bu pakete 40 dolar  karşılığında sahip olabileceksiniz.

YENİLENEN GTA 5 BİZLERE NELER SUNACAK?

Gta 5 yenilenen bu sürümde kullanıcıların karşısına  yeni silahlar, araçlar ve yaşam alanlarıyla çıkacak. Geliştirilmeye açık bir paket olduğunu da belirtelim.  Grand Theft Auto 5‘in  yeni bu sürümü satın aldığınız zaman Online platformda harcamanız için size 1.000.000 dolar hediye edecek. Bir çoğunuzun da bildiği üzere  GTA 5 ortamında bu para çok iyi bir miktar.

Criminal Enterprises Starter Pack içerisinde birden fazla oyun içi alım hakkı  verilmekte. 10 araba ile karşımıza çıkan bu DLC şuan steam üzerinde 133,90 TL gibi bir rakama satılmakta.

 

 

BİR CEVAP BIRAK