Apple Yeni Ucuz iPad Modelini Tanıttı!

Apple Yeni Ucuz iPad Modelini Tanıttı!

Eğitim amaçlı yapılan Apple etkinliğinde Apple Pencil desteğine sahip yeni 9.7 inç iPad tablet modelini tanıttı. İşte, yeni ve ucuz iPad modelinin özellikleri. Tüm detaylar haberimizde...

168
0
PAYLAŞ
Apple Yeni Ucuz iPad Modelini Tanıttı!

Eğitim amaçlı yapılan Apple etkinliğinde Apple Pencil desteğine sahip yeni 9.7 inç iPad tablet modelini tanıttı. İşte, yeni ve ucuz iPad modelinin özellikleri.

YENİ UCUZ iPAD ÖZELLİKLERİ NELER?

Apple,  ucuz iPad modellerinin bundan böyle en yaratıcı araçları olan Apple Pencil  desteğine sahip olacağını açık açık vurguluyor.  iPad Pro modellerinde olduğu gibi bu yeni tablet modeli içinde alem aynı hareket ve basınç duyarlılığı  desteğini verecek. Palm rejection teknolojisi , sayesinde  Apple Pencil’ı  kullanırken elinizi ekrana da dayıyabileceksiniz.

Bunun yanı sıra  Pages, Numbers ve Keynote  yeni sürümleri de  Apple Pencil desteğine sahip olacak. Hatta yapmış olduğunuz çizimlerinizi bu  uygulamaların tamamına ilave edebileceksiniz. Tüm bu iWork uygulamaları da kullanıcılara ücretsiz olarak sunulacak.

Tasarım konusunda yeni çıkan bu  iPad herhangi bir farklılık sunmuyor. A10 Fusion çipsetinin yer aldığı model 10 saat batarya süresi, 8 Megapiksel arka kamera, LTE seçeneği, GPS ve pusula gibi özelliklerle karşımıza çıkıyor. Bunun yanı sıra  bu modelde Touch ID özelliği ve ön tarafta HD FaceTime kamerası yer alıyor. Bu modeli alacak olan öğrencilere Apple tarafından 200 GB iCloud depolama alanı ücretsiz bir şekilde sunulacak.

Yeni çıkan ucuz iPad modeli  gümüş rengi, uzay grisi ve yeni altın rengi seçenekleri ile karşımıza çıkacak. 32 GB Wi-Fi modeli için 1699 TL 32 GB, Wi-Fi + Cellular modeli için de 2349 TL vermeniz gerekiyor.

BİR CEVAP BIRAK