Apple AirPods 2’nin Özellikleri Sonunda Belli Oldu!

Apple AirPods 2’nin Özellikleri Sonunda Belli Oldu!

Apple'ın yeni nesil kablosuz kulaklığı olacak olan AirPods 2 modeli hakkında oldukça yeni bir rapor yayınlandı. Raporda yeni çıkacak olan bu model kulaklığın eskisine göre daha uzun kullanım ömrü sunacağını ve ekstra başka özelliklerin de olacağını belirtiyor...

202
0
PAYLAŞ
Apple AirPods 2'nin Sonunda Özellikleri Belli Oldu!

Daha önce yapmış olduğumuz haberlerde siz değerli takipçilerimize  AirPods 2‘nin potansiyel çıkış tarihini bildirmiştik. Bu sefer ise yeni çıkacak olan bu model hakkında oldukça ilginç bir rapor yayınlandı.

W2 KABLOSUZ ÇİPE SAHİP OLACAK!

İsimsiz endüstri kaynaklarının paylaşımlarına göre  AirPods 2’de W2 kablosuz çipe sahip olacak. Şu anda Apple Watch Series 3 modelinde yer alan W2 kablosuz çipi, AirPods’ta yer alan  W1’e göre Bluetooth ve Wi-Fi’yi %50  enerji ile daha iyi bir duruma getiriyor. Bunun yanı sıra bu çip yüksek kablosuz bağlantı hızı olanağı da sunuyor. Kaynak, Apple’ın şuan elinde bulunan  W2 çipine  AirPods 2 modelinde yer vermeyi düşündüğünü  ve halen geliştirilme aşamasında olan W3 çipini ise yeni çıkaracağı modeller için sakladığını vurguladı.

Raporda AirPods 2’nin gürültü giderme özelliğine ek olarak suya ve toza dayanıklı olacağı ve daha uzun süre kullanım süresi sunacağı belirtiliyor. Bunun yanı sıra rapor oldukça ilginç bir iddiada bulunuyor. AirPods 2 modelinin herkesin kullanması için fiyatının düşük tutulacağı belirtiliyor.

ÖNCEDEN DE İDDİA EDİLMİŞTİ!

W2 çipi, gürültü önleme özelliği, suya ve toza dayanıklı olması gibi bir çok özelliği önceden de bu piyasada bulunan gözlemciler tarafından açıklanmıştı. Fiyat ise yaşanan son gelişmelerden. Fakat bunların tamamen bir iddiadan ibaret olduğunu tekrardan hatırlatmakta fayda var. Bu model hakkında gelişmeler yaşandıkça sizlere sitemiz üzerinden bilgi vereceğiz.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK