Yeni iOS 11 konsepti yayınlandı!

Yeni iOS 11 konsepti yayınlandı!

Apple'nin yeni işletim sistemi iOS 11'i tanıtacağı WWDC17'ye sayılı zamanlar kaldı. Sayılı günler sonra yapılacak etkinliği öncesinde tasarımcılar iOS 11'de beklenen özellikler hakkında bir bilgi içeren video yayınladılar. İşte tüm detaylar yazımızda...

40
0
Paylaş

Bildiğiniz üzere bu zamana kadar bir çoğumuz Apple’nin yeni işletim sistemi iOS 11 hakkında bugüne kadar fazla bilgi edinme şansımız olmadı. Bugüne kadar beklenti ve iddialar  dışında bir bilgiye ulaşamamızdaki asıl neden Apple’ın çalışmalar hakkında dışarıya herhangi bir bilgi vermemesi ve sızdırmaması. 5 Haziran‘da yapılacak WWDC17  etkinliğinde her şeyi hakkında bilgi edineceğimiz  iOS 11 için yayınlanmış olan videonun en gerçekçi konsept olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

iOS 11 konsept videosu yayınladı!

ConceptsiPhone tarafından hazırlanan videoya göz attığımız zaman videoda daha akıllı Siri, zengin bildirim merkezi, yenilenmiş kontrol merkezi ve karanlık mod gibi özelliklerin daha göze çarptığını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Videoya detaylı bir şekilde göz attığımız zaman görsel değişiklikler ve bilginin kullanıcıya nasıl sunulduğuna dair değişiklerin olduğunun farkına varabiliyoruz. iOS 11’de uygulamalar hakkında daha detaylı bilgi veren bir arayüz görüyoruz.

Apple’nin yeni  işletim sisteminde  kontrol merkezinin daha detaylı bir hale getirildiğini görmekteyiz. Kontrol merkezi biraz daha yukarıya doğru genişletilmiş. Tasarımcılar, iOS 11’de Siri kullanıcılar arasında daha fazla iletişimin olması amacıyla yeni bir arayüz eklemişler. Ayrıca uzun zamandan beridir adından sürekli bahsettiren “karanlık mod”da bu konseptte yer verilmiş. Yakında tanıtılacak iOS 11 işletim sistemi hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız ve özelliklerini merak ediyorsanız aşağıdaki vereceğimiz kopseptt videosunu izleyebilirsiniz. Gelişmeler yaşandıkça sizlere sitemiz üzerinden bilgi vereceğiz.

 

 

CEVAP VER