Telefonu Baştan Tanımlayan Xiaomi’den %100 Çerçevesiz Ekran!

Telefonu Baştan Tanımlayan Xiaomi’den %100 Çerçevesiz Ekran!

Kısa bir zaman sonra çıkması beklenen Xiaomi Mi Mix 2 tüm amiral gemilerine örnek olacak gibi görünüyor. Çerçevesiz bir ekranla gelecek olan telefonun diğer özellikleri de merak edilmekte. İşte tüm detaylar haberimizde.

38
0
PAYLAŞ
Xiaomi Mi Mix 2

Bir çoğumuzun da bildiği üzere son dönemin modalarından birisi ise büyük ekranlı veya çerçevesiz telefonlar. Galaxy S8 ve LG G6 modelleriyle beraber başlayan bu moda, Galaxy Note 8 ve iPhone 8 modelleriyle beraber devam edecek gibi. Bu tarz ünlü şirketlerin aralarından adeta yağ gibi üste çıkan ve piyasada yer bulmaya başlayan Xiaomi ise çerçevesiz telefonun nasıl yapılabileceğini tüm herkese gösterecek gibi diyebiliriz.  Yakında çıkaracağı Xiaomi Mi Mix 2  modeliyle beraber adeta çerçevesiz ekran modasını tekrardan yaratacak olan şirket, neredeyse %99  ekran %1 ekran oranı sunacak diyebiliriz.

Bu oranlar sayesinde şuan en başarılı ekran ve gövde oranına sahip olan Galaxy S8’e adeta fark atacak olan Xiaomi Mi Mix 2 modeli hakkında ki tüm detaylar  IFA 2017 etkinliğinde belli olacak. Galaxy S8’de yer alan %83’lük  ekran oranını geçecek olan bu model ayrıca büyük bir başarının altını çizeceğini rahatlıkla söyleyebiliriz.  Xiaomi Mi Mix 2’nin Snapdragon 835 işlemcisini kullanacağı iddia edilirken, bu model 6 GB RAM’a sahip olacak. Bu modelin en merak edilen özelliklerden birisi ise batarya gücünün ne kadar olacağı. Bir çok iddia ve sızıntıya göre bu model karşımıza 4.500 mAh gücündeki üst düzeyli bir batarya ile çıkacak. Bu özellikler sebebiyle Mi Mix 2 modelinin fiyatının yüksek olacağı tahmin ediliyor.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK