Nintendo Switch Satışlarında Yeni Rekor!

Nintendo Switch Satışlarında Yeni Rekor!

Nintendo Switch ile ilgili olarak şirketin satış rakamları açısından yüksek bir kullanıcı sayısına sahip olacağı ifade ediliyor.

132
0
Paylaş

Nintendo Switch satışlarına dair son dakika haberleri Amerikan teknoloji sitelerinde manşetlerde kendisine geniş çaplı bir yer buluyor. Akıllı telefon sektöründe yaşanan oyun düşüşleri sonrasında hemen harekete geçen Nintendo yeni nesil oyun konsolu ile birlikte kullanıcılarına eksiksiz bir oyun konsolu sunmakla kalmayarak daha fazla oyun desteğine sahip ve daha fazla rahatlık sunan bir video oyun konsolu olan Nintendo Switch modeli ile şirketin yaşadığı zor ve maddi sıkıntılı olan kayıplı günleri daha şimdiden geride bırakmış gibi görünmekte.

Satış Rakamları Bilgisi Yok…

Nintendo Switch modeline dair herhangi bir şekilde satış rakamlarının net olarak açıklanmadığı ifade edilirken teknoloji araştırmaları ve satış analizleri ile ilgilenen kurum ve araştırmacılar Nintendo Switch ile ilgili olarak bugüne kadar son yılların en çok satan video oyun konsolu cihazının bu model olduğunun altını birebir olarak çiziyor. Kullanıcıların ise Sony modellerine oranla taşınabilir olan Nintendo Switch modelini daha fazla tercih ettiği bilinmekte ve görülmekte.

CEVAP VER