iPhone 7 ve iPhone 7 Plus RED Tanıtıldı

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus RED Tanıtıldı

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Special Edition modelini tanıtan Apple kısa süre içerisinde milyarlarca dolarlık yeni satış yapacağa benziyor.

78
0
Paylaş

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Special Edition öğlen saatlerinde yapılan güncellemenin hemen ardından tanıtıldı. Dünyanın bir çok bölgesinde satış rakamları ile dikkat çeken şirketin yeni modelinin özellikle rengi ile erkek ve kadın demeden her bir kullanıcısını kendisine hayran bırakmasının söz konusu olacak olduğuna dair daha iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Special Edition modeli satışa sunulmadan sosyal medyada ve çeşitli platformlarda söz konusu olmaya başlamış durumda.

24 Mart Saat 18.01

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Special Edition modeli için şirket simsiyah modelinde olduğu gibi 128 GB ve 256 GB depolama alanı seçenekleri sunuyor ve en düşük fiyat olarak 4949 TL ödenerek cihazın 24 Mart saat 18.01 itibari ile satın alınabilecek olduğunu belirtiyor. Tabii şirketin anlık olarak cihaz stoklarının ne zaman tam olarak gönderim yapacak olduğunu yine aynı şekilde belirtilen tarihte görebileceğiz. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Special Edition modelinin Türkiye ve dünya ile eşzamanlı aynı zamanda satışa sunulması bekleniyor.

CEVAP VER