• DOLAR
  3,8685
  % -0,48
 • EURO
  4,5492
  % -0,80
 • ALTIN
  156,2214
  % 0,23
 • BIST
  $17.682
  % 5,88
Dünyanın önemli dijital ağı Türkiye’yi tanıtıyor

Dünyanın önemli dijital ağı Türkiye’yi tanıtıyor

Kültür ve Turizm Bakanlığının, dünyanın en aka seyahat medyası şirketlerinden olan Matador Network’le başlattığı iş birliği çalışması meyvelerini vermeye başladı.
Turkey Home projesi kapsamında başlatılan çalışma sonucunda çekilen 8 film ve yazılan makaleler yayınlanmaya başladı.

TÜRKİYE TATİLİNİ ETKİLEYİCİ BİR ŞEKİLDE AKTARDILAR

Matador Network ekibi ile beraber gelen sosyal medyanın kuvvetli isimlerinden Tim Landis ve ailesi de çekilen filmlerle bir ailenin Türkiye tatilini etkileyici bir şekilde aktardılar. Matador Network ekipleri İzmir, Dalyan, Efes ve Kapadokya’da Tim Landis ve ailesinin hikayesini anlatan iki filmin yanı sıra, bu bölgelerin güzelliklerini aktaran dört ve ayrıca 360 radde kameralarla çekilen dört filmle beraber on filmi daha yayına hazırladı.

DÖRT MAKALE DAHA YAYINLADILAR

Bunun dışında Matador Network’le yapılan iş birliğiyle “Türkiye’de ziyaret edilebilecek en duygusal 8 yer”, “Türkiye’nin bir sonraki tatil planınızda yer alması için 8 sebep”, “Türkiye’deki en iyi tabii alanlar için seyahat rehberi” ve “Türkiye’deki en iyi alışveriş noktaları” başlıklı dört makale daha yayınlandı.

Yapılacak bu çalışmalarla Matador Network’un tesir alanında olan surat milyonlarca takipçiye ulaşılması hedefleniyor.
Matador Network aylık 110 milyon kişiye ulaşan seyahat ve serüven düşkünleri için en hızlı büyüyen seyahat portallarından biri olarak dikkat çekiyor.

Online olarak yayınlanan derginin her ay yaklaşık 10 milyon ziyaretçisi bulunurken; Facebook’ta 1 milyon 200 bin, Google ’ta 1 milyon 900 bin, Instagram’da 209 bin takipçisi bulunuyor. Matador Network aka ağırlıkla ABD, İngiltere, Kanada, Avustralya ve Hindistan’dan takip ediliyor.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Hediye Bedava İnternet