Bu yılın en iyi ve en şık telefonları

Bu yılın en iyi ve en şık telefonları

71
0
Paylaş

Akıllı telefon üreticileri gün geçtikçe daha şık ve daha yüksek özelliklere sahip telefonlar üretiyor ve kullanıcıları kararsızlıkla baş başa bırakıyor. Son yıllarda üretilen telefonlarda kamera özelliği ön plana çıkarılarak kullanıcıların fotoğraflarını ve öz çekimlerini kusursuz bir şekilde yapmalarını sağlıyorlar, yüksek özellikli telefonlar üreten firmalar, oyun konusunda ve video oynatma konusunda kullanıcılara eşsiz bir deneyim sunuyorlar.

Son dönelere damga vuran bazı telefonlardan bahsedecek olursak, HuaweiShotX Honor-7i son dönemlerde üretilen en iyi telefonların başında geliyor. Bu telefona sahip kullanıcılar eşi benzeri olmayan kamera deneyiminin keyfini çıkarıyor. Ön ve arka kamera aynı sistem üzerinden kontrol ediliyor kamera ayarlarından hangi yön seçilirse kamera o yöne doğru hareket ediyor.

edge-sams

LG son zamanlarda çıkarttığı telefonlarla kullanıcıların gönlünü fethetmiş durumda. Piyasaya sürdüğü bütün telefonların büyük ilgi görmesi kullandıkları teknolojinin kalitesini ortaya koymakta… Son zamanlarda ürettiği LG V10 marka akıllı telefon çift ekran özelliği ile göz kamaştırıyor. 6 çekirdek işlemci gücüne sahip olan bu telefon 5,7 inç ekranla birlikte kullanıcılara sunulmuş durumda.

Son zamanlarda tarzının biraz dışına çıkan Samsung, son olarak çıkarttığı Samsung Galaxy S6 Edge ile metal olarak ürettiği ilk telefonu satışa sundu. Bu telefondaki tek değişiklik metal olması değil, ekranın alışılmış standart ekran yerine kavisli bir ekran tercih etmeleri oldu bu özellikle birlikte telefona çok hoş bir hava katan Samsung farkını bir kez daha ortaya koymuş oldu.

CEVAP VER