Apple CEO’su Tim Cook’tan Türkçe Mesaj

Apple CEO’su Tim Cook’tan Türkçe Mesaj

Apple CEO'su Tim Cook Twitter hesabından yayınladığı son mesaj ile birlikte Türkiye'de çekilen videoların görselini yayınladı.

53
0
Paylaş

Apple CEO’su Tim Cook Twitter hesabından yayınladığı son mesajında Türkçe mesaja yer verdi. Türkiye’de özellikle son günlerde bir çok televizyon kanalında kendisine yer bulan Apple reklamları bugün Cook tarafından Twitter’da da paylaşıldı.

23 Nisan İçin Çekildi.

Özellikle yeni çekilen bu reklamlar 23 Nisan Ulusal Egeemnlik ve Çocuk Bayramı için 9 ila 11 yaş arası 3 farklı erkek ve kız çocuk tarafından çekilirken özellikle cihazın kamerasının hareketli ve teknolojiyi tam olarak kullanmayı daha yeni öğrenen çocukların bile bu cihazlar ile rahatlıkla fotoğraf ve video çekebilecekleri ve çocuklar tarafından da rahatlıkla kullanılabilecek olduğunu göstermek amacıyla çekilmiş durumda. Kullanıcıların bir çoğu bu videoları olumlu karşılarken bazı kullanıcılar ise Apple’ın reklamlarında bu tür çocuklara yer vermesinin diğer cihazı alamayacak çocukların psikolojisini bozabilecek olduğunu dile getirerek çocuk yerine genç yetişkinlerin kullanılmasının daha uygun olduğunu ifade ediyor.

CEVAP VER