Şenol Güneş’e Trabzonda Şok Laflar!

Şenol Güneş’e Trabzonda Şok Laflar!

Spor Toto Süper Lig'in 24. haftasında Trabzonspor ile Beşiktaş. arasında meydana gelecek mücadele öncesinde gergin dakikalar meydana geldi. Trabzonsporlu bazı taraftarlar Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'e "Trabzon'u sattın" kelimelerini kullandı. Tecrübeli hocada bu sözlere cevap verince tansiyon iyice arttı. Tüm detaylar haberimizde...

249
0
PAYLAŞ
Şenol Güneş'e Trabzonda Şok Laflar!

Süper Lig’in 24. haftasında Trabzonspor’a konuk olacak olan Beşiktaş, önemli maç için Trabzon’a gitti. Takımı havaalanında karşılamaya giden ve moral vermek isteyen Beşiktaş taraftarları, futbolcular ve teknik heyet için tezahüratlar yaparken bu ekibin içerisine gizlice girmiş olan bir kaç Trabzonspor taraftarı, Teknik Direktör Şenol Güneş‘e  otobüse bindiği sırada tepkisini göstererek “Trabzon’u sattın” ifadesini kullandı. İlk başta bu ifadeyi pek ciddiye almayan başarılı hoca, aynı taraftarlar bir daha Şenol Güneş’e aynı tepkiyi gösterdi. İkinci kez bu tepkinin gösterilmesinin sonucunda kafasını otobüsün camından sarkan Şenol Güneş, “Ben kimi satmışım? Esas siz Trabzon’u satıyorsunuz” cevabını verdi.

ŞENOL GÜNEŞ, POLİSLERE TEPKİ GÖSTERDİ

Güneş‘in tepki gösteren taraftarlara cevap vermesinin hemen ardından otobüs hareket ederken, taraftarlar yine aynı tepkiyi gösterince bu sefer başarılı hoca orada bulunan polislere tepki gösterdi. Bir polisin yanına giderek konuşan Şenol Güneş: “Burada malesef ki suçlu sizsiniz. Bunlar parayla satın alınmış kişiler. . Bunları siz gözaltına almıyorsunuz. Bunları araştırın. Bunlar ne Beşiktaş’ı tutuyor ne de Trabzonspor’u. Burada herhangi bir olayda çıkabilirdi. . Bunlar ya Fenerbahçeli  yada birisi bunları para ile satın alarak bize gönderdi.” dedi. Başarılı hocanın bunu demesi sonucunda polisler, Trabzon taraftarlarını. otobüsün geçmiş olduğu ikametten uzaklaştırdı. Daha sonra kafile kamp yapacağı otele doğru hareket etti.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK