Şekip Mosturoğlu’ndan Önemli Aziz Yıldırım Açıklamaları!

Şekip Mosturoğlu’ndan Önemli Aziz Yıldırım Açıklamaları!

Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım'ın 3 Haziran'da gerçekleştirilecek olan seçime oldukça iddialı bir biçimde gireceğini dile getiren Fenerbahçe Asbaşkanı Şekip Mosturoğlu, "Üye sayısı yaklaşık olarak 32 bin civarında. Katılımın çok fazla olacağını düşünüyorum. Başkan iddialı, biz de iddialıyız. Başkanın kazanacağını düşünüyorum'' dedi.

154
0
PAYLAŞ
Şekip Mosturoğlu'ndan Önemli Aziz Yıldırım Açıklamaları!

Fenerbahçe Spor Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım’ın başkan adaylığını belirtmesinin hemen sonrasında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, 3 Haziran’da  bir Seçimli Genel Kurul yapılacağını vurgulayarak, ”Bu süreç daha önceden başladı. Ali Bey adaylığını çok uzun zamandan beridir açıkladı ve başkanda bugün adaylığını açıkladı. Artık 2 aday mevcut.  Çok adaylı seçimler dinamik bir hava katacaktır. Projeler yarışacak ve Fenerbahçe’ye çok iyi gelecektir. Fenerbahçe için çok hayırlı olacağını düşünüyorum. Bu ortamda kazanan yine Fenerbahçe olacaktır” dedi.

”HEYECANI KAYBEDİNCE BU İŞ OLMAZ”

Aziz Yıldırım’ın başkanlık heyecanın halen olduğunu ve bu zaman zarfı içerisinde Aziz Yıldırım’a destek çıkacaklarını belirten Mosturoğlu, “Başkan bu heyecanı taşıyan, hayaller kuran, sürekli peşinden giden birisi. Hayaller, projeler ve heyecan bitmediği sürece başkan bu yarışların içerisinde hep yer alacaktır. Bizler de ona destek çıkacağız” dedi.

”SEÇİM BRANŞLARI ETKİLEMEMELİDİR”

Ellerinden geldiği kadarıyla sürecinin branşları etkilememesi için çalıştıklarını dile getiren Şekip Mosturoğlu, “Fenerbahçe’de seçim süreci tarihi boyunca ilk defa bu kadar erken başladı. Bu zamana kadar takımları yarışın dışına ittiysek  şimdi de  aynı şekilde bırakmaya çalışacağız. Taraftarımız da seçim sürecinden oldukça etkilendi. Onların önceliği takımlarına destek olmak. Herkes bir adayı sever veya sevmez”  dedi.

”ÇOK KATILIMLI BİR KONGRE OLACAK”

Çok katılımlı bir genel kurul  olacağınıda söyleyen  Asbaşkan Şekip Mosturoğlu, “Özellikle 1 milyon  üye projesinin hemen ardından büyük bir artış yaşandı. Üye sayısı  yaklaşık olarak 32 bin civarına kadar dayandı. Katılımın  rekor kıracağını düşünüyorum. Başkan iddialı, biz de iddialıyız. Başkan kazanacaktır”  dedi.

BİR CEVAP BIRAK