Mesut Bakkal: ”Ateş Çemberinin İçindeyiz”

Mesut Bakkal: ”Ateş Çemberinin İçindeyiz”

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, takımda göreve başladığı andan itibaren 11 puan kazandıklarını dile getirerek halen ateş çemberi içerisinde yer aldıklarını belirtti. Tüm detaylar haberimizde...

126
0
PAYLAŞ
Mesut Bakkal: ''Ateş Çemberinin İçindeyiz''

Aytemiz Alanyaspor Teknik Direktörü Mesut Bakkal, takımda göreve başladığı andan itibaren 11 puan kazandıklarını dile getirerek halen ateş çemberi içerisinde yer aldıklarını belirtti. Bakkal, Cengiz Aydoğan Tesisleri’ndeki  idmanda vermiş gazetecilere yapmış olduğu açıklamada, , Evkur Yeni Malatyaspor deplasmanından alınan puanın oldukça önem arz ettiğini belirtti.

Maç içindeki  bazı kararların kazanmalarının önüne geçtiğini belirten Bakkal, “Birincisi penaltı pozisyonumuz, ikicisi de rakip takım tarafından atılan golde el ile bir müdahalenin söz konusu olduğu belirtmişti. Dün de tüm spor kamuoyu tarafından da bu şekilde olduğu açıklandı. Bu konuda biraz sitemimiz mevcut. Göztepe ve Malatyaspor  maçlarında boşu boşuna kaybedilen 4 puan. Şimdi o 4 puanı kaybetmediğimizi düşünürsek kümede kalmak için gerekli puanı almış oluyorduk. Biz haksızlığın ortadan kaldırılmasını istiyoruz. Kulüp yönetimi olarak bu konuda cevap verildi” dedi.

”KİMLE OYNAYACAĞIMIZI BİLİYORUZ”

Bakkal, oyun olarak ortada giden Evkur Yeni Malatyaspor maçında son dakikalarda atmış olduğu  golün Galatasaray karşılaşmasına daha morelli bir biçimde hazırlanmalarını çok fazla etkilediğini belirtti. Oyuncu grubunun, kulübenin son dakikaya kadar maçı çok fazla istemesinin çok önemli olduğunu belirten Bakkal, ” Geçmişe fazla takılmamız gerekiyor. Önümüzde oldukça kritik ve önemli bir Galatasaray maçı mevcut. İyi bir takıma sahibim. İçerideki maçları farklı oynayan ve moreli iyi olan bir takımız. Bizde kimle oynayacağımızın farkındayız.  Şimdi 6 maçta 11 puan, atılan 10 gol, yenilen 5 gol. 1,95 puan ortalaması ile oynamaktayız, bunun arkasında olmamız gerek” dedi.

BİR CEVAP BIRAK