Kocaman’dan Beşiktaş Hakkında Şok Açıklamalar!

Kocaman’dan Beşiktaş Hakkında Şok Açıklamalar!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, Beşiktaş'ın Fenerbahçe maçına çıkmama kararı alması hakkında, "Maça çıkmamak gerçekten oldukça zor ve güç bir karar. Beşiktaş'ın bu maça çıkmamazlık yapmayacağını düşünmüyorum'' dedi. Detaylar haberimizde...

117
0
PAYLAŞ
Kocaman'dan Beşiktaş Hakkında Şok Açıklamalar!

Fenerbahçe Teknik Direktörü Aykut Kocaman, 4-1’lik Kasımpaşa galibiyetinin hemen ardından oldukça önemli açıklamalarda bulundu.

Maç hakkında değerlendirmede bulunan Aykut Kocaman, ” Ligin sonlarına doğru yaklaşırken en kritik hafta olarak gözüküyordu. Galatasaray – Beşiktaş maçı ve Başakşehir’in de oldukça zor bir maçı var. Bu maçlar oynanmadan kazanmak istiyorduk. Kendi sahasında  ortalama olarak 2 gol atmayı başaran ve 1.5 gol yiyen bir takımla karşı karşıya gelecektik. Böyle bir takıma karşı istediğimiz oyunu sahaya bir türlü yansıtamadık. Maçın içeresinde ilk yarıda hızlı ataklar yaparak 3 tane kritik pozisyon yakaladılar. İlk yarıda 4-5 tane atak şansı bulduk zaten bunlardan birisi de gol oldu. İkinci yarı Kasımpaşa daha hızlı başlayarak gol buldu. Bu sırada biz çok geride kaldık. Gol bulabilecekleri belli oluyordu. Şener Özbayraklı’nın atmış olduğu muhteşem gol bizi maçın içinde tuttu. Sonrasında farkı iyice arttırdık” dedi.

“BEN BEŞİKTAŞ’IN MAÇA ÇIKMAYACAĞINI SANMIYORUM”

Beşiktaş’ın kupadaki  maça çıkmama kararı alması hakkında değerlendirme yapan Kocaman, “Hislerime göre söylüyorum gerçekten bu karar çok kuvvetli bir karar. Beşiktaş’ın bu maça çıkmayacağını sanmıyorum. Bizim tarafı yumuşatmaya çalıştıklarını ve bazı yerlere gönderme yaptıklarını düşünüyorum. Açık bir şekilde ‘Gelmeyeceğiz’  diyorlar ama nedense ben pek bu söze inanmıyorum” dedi.

”Aslında alınması gereken karar alındı. Asıl alınması gereken karar Beşiktaş’ın hükmen mağlup olmasıydı. Hakemin maçın tatil olması amacıyla zorlama karar vermesi, Beşiktaşlı futbolcuların hemen içeriye girmesi, Şenol Güneş’in başında herhangi bir yarılma olmadığı halde yarıldığının ifade edilmesi…” dedi.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK