Galatasaray’ın Men Edilmesi İçin Türkiye’den UEFA’ya Belge Yollayanlar Var!

Galatasaray’ın Men Edilmesi İçin Türkiye’den UEFA’ya Belge Yollayanlar Var!

Fatih Altaylı'dan gündemi sarsacak sözler geldi: ''UEFA ile yapılan ilk görüşme oldukça olumlu geçmiş. Kupalardan men gelmeyebilir. Şundan kesinlikle emin olun ki cuma günü Galatasaray, Nyon'da sadece kendisini değil Fenerbahçeyi'de savunacak. Fakat şunu belirteyim Galatasaray'ın kupalardan men edilmesi için Türkiye'den belge yollayanlar var.''

174
0
PAYLAŞ
Galatasaray’ın Men Edilmesi İçin Türkiye'den UEFA’ya Belge Yollayanlar Var!

HaberTürk yazarı Fatih Altaylı, cuma günü UEFA ile kritik bir görüşme gerçekleştirecek Galatasaray hakkında bomba açıklamalarda bulundu. Bunun haricinde eski bir Galatasaray yöneticisi olan Altaylı, Sarı kırmızılı kulübün ceza alması için bazı kulüplerin çaba harcadığını ve UEFA’ya belge gönderdiklerini dile getirdi.

İşte, Altaylı’nın gündemi sarsacak sözleri:

Cuma Günü Galatasaray UEFA’da kendini savunup, önümüzdeki seneler Avrupa kupalarına katılma hakkı isteyecek. Sizce ne olur?

İyi olacaktır İnşAllah.  Özbek yönetimi, UEFA’ya  yazılı olarak bazı sözlerde bulunmuş fakat hiç birini yerine getirmemiş. Zararı düşüreceğim demiş fakat zararı iyice artırmış. Ve şimdi Özbek’in bilançoları ile UEFA’ya  bu yönetim gidecek. Ön görüşme oldukça iyi geçmiş. Kupalardan men gelmeyebilir. Çünkü UEFA da bilmeli ki, Galatasaray ve Fenerbahçe,  katılmazsa  Türkiye’de bu maçların satış oranlarında oldukça düşüş yaşanır. Bu iki kulüp kupalara katılmazsa mali bilançoları gittikçe kötüleşir.  Bu da UEFA’nın Türkiye’yi  gözden çıkarması demektir. Şunu söyleyebilirim emin olun ki Galatasaray cuma günü sadece kendini değil Fenerbahçeyi’de savunacaktır.

CENGİZ YENİDEN ADAY OLABİLİR

Mustafa Cengiz Yeniden Aday Olur Mu? 1 Aylık Süreç İçerisinde Yorumunuz Nedir?

Bu konuda bir fikrim yok ama umarım olur. Havası öyle. Herhangi bir yorum yapamam. Şuanda tek yapmak istediği Galatasaray gibi büyük bir kulübe daha fazla zarar vermemek. Özbek yönetimde kalsaydı çok büyük zararlara yol açabilirdi. Şuan en azından kulübe herhangi bir zarar verilmiyor. Yeniden aday olursa ne yapar ne eder bilmiyorum.

Siz Kendisini Destekler Misiniz?

Ben pek bu işlere burun sokan birisi değilim. Ben sadece Özbek’in verdiği ve vereceği zararlardan kulübü kurtarmak ve korumak amacıyla konuya dahil olmak istedim. Şunu desteklerim bunu desteklemem desem yanlış olur.

 

 

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK