Aziz Yıldırım: Şenol Güneş Tiyatro Oynamıştır!

Aziz Yıldırım: Şenol Güneş Tiyatro Oynamıştır!

Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve Şekip Mosturoğlu, Beşiktaş derbisinde yaşanan olaylar hakkında oldukça önemli açıklamalarda bulundu. İşte, tüm merak edilenler haberimizde...

122
0
PAYLAŞ
Aziz Yıldırım: Şenol Güneş Tiyatro Oynamıştır!

Şekip Mosturoğlu’nun açıklamaları:

” Olay aslında Tolga Zengi’in taraftar ile göz göze gelmesinin hemen ardından patlak veriyor. Oğuzhan Özyakup, Tolga’yı bu hareketi  yapması için adeta teşvik veriyor. Daha sonra o tarafta yer alan taraflar ile Tolga arasında bir kavga başlıyor. Bizce olay çok net Beşiktaşlı futbolcular ve Şenol Güneş, daha maç tatil edilmeden sahayı bırakarak gitmişlerdir. Gökhan Gönül sonradan işin farkına vararak tüm oyunculara uyarıda bulunmuştur. Otto Baric olayı örnek alınırsa Beşiktaş’ın 3-0 mağlup sayılması gerekir.”

METE KALKAVAN BUNU NEREDEN TESPİT EDİYOR?

“Mete Kalkavan, ‘Misafir takım teknik direktörü yaralanması sebebiyle maç tatil edildi diyor. Peki, Mete Kalkavan bunun tespitini nasıl gerçekleştiriyor? Raporda şu ifadelere yer veriliyor: ‘Vahap Şimşek’ten Şenol Güneş’in başına 5 dikiş atıldığı haberini aldık”

Vahap Şimsek ise hazırladığı raporda Şenol Güneş’in kafasına 5 dikiş atıldığında ambulansın ayrıldığını ve Mete Kalkavana söylediğini belirtmemiş.

RAPOR GEÇERSİZDİR

“Bu durumda talimatlara göre olay, saha dışında olması nedeniyle Vahap Şimşek’in hazırlamış olduğu rapor geçerli sayılmamalıdır. Sayın Şenol Güneş, kamuoyunu kandıracağını sanıyor fakat bizi kandırmak öyle kolay değil. Kamuoyuna gösterilen filozofluk yönünden hariç, Şenol Güneş’in gerçek yüzünü ortaya çıkarmak istiyorum.”

ŞENOL GÜNEŞ TİYATRO OYNAMIŞTIR

Perşembe günü burada Şenol Güneş adeta bir tiyatro oyunculuğuna imza atmıştır. Ondan beklenen, filozof gibi konuşan, eğitimci bir insanın, maçın devam etmesi için gereken davranışları sergilemesi. Siz tiyatroyu gerçekleştireceksiniz, kafamıza dikiş atıldı diyeceksiniz… Bu tartışmalara hiç gerek yoktu.

 

 

BİR CEVAP BIRAK