Volkan Demirel’in Doğum Gününe Katılan Oyuncular, Şampiyonluk Sözü Verdi

Volkan Demirel’in Doğum Gününe Katılan Oyuncular, Şampiyonluk Sözü Verdi

27
0
Paylaş

Fenerbahçe’de Atiker Konyaspor galibiyetiyle gelen pozitif hava, önceki akşam düzenlenen moral yemeğiyle adeta tavan yaptı. Geçmiş dönemdeki gibi bir moral yemeği düzenleyen sarı-lacivertli futbolcular, takım olarak kenetlendi.

ORGANİZASYON EMENİKE’DEN

Oldukça sıcak bir ortamda geçen organizasyonda oyuncular ve teknik heyetin bir arada neşeli sohbetler ettiği belirtildi. Emmanuel Emenike’nin organize ettiği gecede futbolcuların birbirleriyle sıcak diyaloglar kurduğu, özellikle Advocaat ve teknik ekip ile çok güzel bir bağ kurdukları ifade edildi.

Takımın gece boyunca konuştuğu en önemli konunun ise şampiyonluk olduğu dile getirildi. Özellikle takımın kaptanları ve tecrübeli futbolcuların sezon sonuna kadar yapmaları gerekenler üzerinde durdukları kaydedildi.

Yemek sırasında futbolcuların ortak bir noktada buluşup, “Umarız böyle organizasyonlarımız daha çok olacak. Bu sayede takımdaki arkadaşlık, birlik beraberlik artacak. Çok kaliteli bir kadroyuz. Bütün hedefimiz şampiyonluk olmalı. Bu moral yemeği bir başlangıç olsun ve sonu şampiyonluk olsun” dedikleri öğrenildi.

SÖZ VERİLDİ

Futbolcular ve teknik heyetin şampiyonluk sözüyle geceden ayrıldıkları bildirildi.

(Milliyet)

CEVAP VER