Tolunay Kafkas istifa nedeni haberi şaşırttı! Niye istifa etti?

Tolunay Kafkas istifa nedeni haberi şaşırttı! Niye istifa etti?

Tolunay Kafkas niye istifa etti sorusuna yanıt aradığımız haberimizde ayrıca Kafkas neden istifa etti, sporu bıraktı sorusuna da cevap verdik. Hemen tıkla ve detayları oku.

92
0
Paylaş

Süper Lig ekiplerinden oldukça başarılı bir şekilde ilerleyen Akhisar Belediyespor’da Tolunay Kafkas, Adanaspor karşılaşmasının ardından görevi bıraktığını açıkladı. Bu haberimizde istifa nedeni ile ilgili olarak gerekli bir açıklama yapıldığını dile getirmek istiyoruz ki zaten söylenenler hakkında da detaylı bilgi vereceğiz. Bu olayla birlikte Spor Toto Süper Lig’de bir gün içerisinde 2. ayrılık da yaşandı ki bu durum Türk futbolunu gerçekten çok ama çok üzüyor.

TOLUNAY KAFKAS NEDEN İSTİFA ETTİ

Adanaspor maçı sonrasında yaptığı basın toplantısında çok önemli açıklamalar yapan Kafkas birçok konu hakkında düşüncelerini dile getirdi. “Bu takıma bir kan değişikliği gerekiyor” diyen Kafkas ile Akhisar Belediyespor’un yolları resmen ayrıldı. Konu ile ilgili olarak yorumlarınızı bekliyoruz ama spor camiasında çok büyük bir değişikliğin de yapılacağını düşünüyoruz.

TOLUNAY KAFKAS İSTİFA HABERİ ÇOK ŞAŞIRTTI

Tolunay Kafkas, Adanaspor mağlubiyetinin ardından konuşmasında, “Akhisarlı yöneticileri çok sevdiğim insanlar. Ama artık bir değişikliğin takıma daha sağlıklı olacağını düşünüyoruz. Takımı maalesef istediğimiz seviyeye getiremedik. Oyuncuların hepsine teşekkür ediyorum. Oyuncuların performansını yükseltemiyorsan şikayet etmenin bir anlamı yok. Çok emek sarf ettik, oyuncuların bir kabahati yok. İyi takım yaparsanız iyi sonuç alırsınız. Adanaspor haklı bir galibiyet aldı, tebrik ediyorum” şeklinde konuşmuştu.

CEVAP VER