Negredo İçin Final Günü

Negredo İçin Final Günü

Siyah beyazlı ekibin uzun zamandan beridir transfer etmek istediği yıldız oyuncu Negredo'nun durumu bugün yapılacak görüşme sonucunda netlik kazanacak. Fakat Beşiktaş yönetiminin aklı halen eski oyuncusu Aboubakar’da... İşte tüm detaylar haberimizde...

34
0
PAYLAŞ
Negredo İçin Final Günü

Beşiktaş, uzun zamandan beridir arayış içerisinde olduğu forvet transferinde mutlu sona çok yakın. Tigres forması giyen Gignac  için yapmış olduğu girişimlerde olumsuz yanıtlar alan siyah beyazlı ekip, bugün itibari ile Alvaro Negredo’nun menajeri ile bir araya gelecek. Başta Fikret Orman olmak üzere Umut Güner ve Mahmutyazıcoğlu, takımın şuan kamp yaptığı Marbella’da yıldız oyuncunun menajeriyle görüşme gerçekleştirerek anlaşma zemini hazırlayacak. Bu görüşmeye gelmesi beklenen Negredo’nun teklif olumlu yanıt vermesi sonucunda kampa katılabileceği söylenmekte. Başkan Orman ve ekibi,  Valencia ile anlaşmış durumda.

Aboubakar’dan Umut Kesilmiş Değil

Valencia, İspanya Futbol Federasyonu’nun getirmiş olduğu yasak yüzünden maliyeti oldukça yüksek olan yıldız oyuncuyu Beşiktaş’a kiralamayı kabul etti. Yıllık Valencia’da yaklaşık olarak 4.5 milyon Euro maaş alan Negredo’ya transferin ilk döneminde 2.5 milyon Euro veren Beşiktaş yönetimi bu fiyatı 3 milyon Euro’ya çıkararak yıldız oyuncudan indirim yapmasını isteyecek. Siyah beyazlı ekip Negredo ile anlaşma noktasına gelmesine rağmen eski oyuncusu Vincent Aboubakar’dan henüz vazgeçmiş gibi değil. Vincent Aboubakar’ın Portekiz ekibinin sözleşme yenileme teklifine olumsuz yanıt vermesi ve “Kulüpler anlaşsın, ben gelirim” ifadeleri tekrardan bu transferin gündeme gelmesine neden oldu. Ayrıca Negredo’nun olumsuz olması takdirde siyah beyazlı ekibin alternatifleri arasında Bony ve Loic Remy gibi isimler yer alıyor.

BİR CEVAP BIRAK