• DOLAR
  3,8602
  % -0,69
 • EURO
  4,5404
  % -0,99
 • ALTIN
  155,7026
  % 0,11
 • BIST
  $17.851
  % 7,34
Kocaman’dan Galatasaray sözleri

Kocaman’dan Galatasaray sözleri

İşte Aykut Kocaman’ın maç sonundaki sözleri

”Yukarı tarafı yakalamaya çalışıyorduk ama başaramamıştık. Bugün kaliteli bir takım vardı karşımızda. Moralliydiler. Bir taraftan dert çıkarabilir gibi görünüyordu. İki şeyi öne çıkarmak gerekiyor. Birincisi taraftarımızı yine kazandık. İkincisi de fiziksel yükselişimiz net gözüküyor. Bundan sonra yavaşa yavaş bunları tutmanın, üstüne koymayı düşünmenin zamanı.”

”Benim oyuna bakışımla, yorumlayanların aka bölümü arasında ağırbaşlı anlamda ayrım var? Ne bugün girişken takımıyız, ne de dün savunma takımıydık. Konuşanlar, yazanlar her vakit haklıdır. Biz doğrularımızın geç de olsa geleceğini düşünerek inatla ya da ısrarla yapmaya devam edeceğiz. Bizim derdimiz doğrular neyse onu yapmak, diğer bir şey değil. İyi iş yaptığımız vakit karşılığını görüyoruz. Olumsuz bir şey olduğunu vakit da her vakit sorumluluğu almaya amade olduğumuzu göstermek istedik. Yazanların, yorumlayanların aka bölümü ile görüşlerimiz pek oturmuyor. Bu benim değiştirebileceğim bir şey değil.”

”Gelecek günlerin neye hamile olduğunu bilmiyoruz. Ama o günlerden taşanlarla ilgili konuşmak gerekirse, Galatasaray’ın o devre aldığı puan ortalaması tutturulabilir değildi. Bizimki de tarihsel olarak fazla alttaydı. Bir de yabancı kuralıyla ilgili. Geçen yıl denemeler yapılıyordu. Bu yıl artık bütün takımlar ulusal takım seviyesindeki yabancı oyuncuları getirebiliyorlar. Bunu iyi organize eden takımlar da var. Önceki senelerdeki şampiyonluk puanının altına düşecek gibi görünüyor. Biz de iç bütün takımlar puan kaybetmeye aday. Şu an üstteki 4 takım arasındaki puanlar yakınlaşacaktır diye ümit ediyorum.”

”Biraz daha az gol yemeyi becermemiz lazım. Bugün de iki adet ilginç gol yedik.”

”Benim oyunla ilgili tek kelimem var, irade oyunu derim buna. Bu grupta birkaç oyuncu oyun dışına çıktığında sapmalarımız başlıyor. Şu andaki öbek bu oyuna doğru adım atmaya hevesli gözüküyorlar.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?

Hediye Bedava İnternet