Juanfran Moreno, Galatasaray’a Geliyor!

Juanfran Moreno, Galatasaray’a Geliyor!

Yıllardır formasını giyen Sabri Sarıoğlu ile yollar Galatasaray, uzun zamandan beridir istediği sağ beki La Liga'da buldu. Galatasaray Deportivo'da forma giyen Juanfran Moreno'ya 1.2 milyon ücret ve 3 yıllık sözleşme önerdi.

22
0
Paylaş

Galatasaray Sabri Sarıoğlu ile yolları ayırdıktan sonra aradığı sağ beki La Liga liginde buldu. Yaklaşık olarak 15 yıldır formasını terleten Sabri Sarıoğlunun artık kontratının uzatmayacağını bildiren Galatasaray, La Liga’nın Deportivo takımında yer alan Juanfran Moreno’yu transfer ediyor.  Sportif Direktör Cenk Ergün başta olmak üzere sarı kırmızılıların teknik direktörü Tudor’un sağ bek listesinin zirvesinde bulunan Juanfran Moreno’ya 1.2 milyon ücret ve 3 yıllık bir kontrat önerdi.

Ayrılık Haberi Ergün’den!

Yaklaşık olarak 15 yıldır Galatasaray formasını terleten Sabri Sarıoğlunu teknik direktör Tudor istemezken, Galatasaray Başkanı ise gönderilmesine müsaade etti. Sportik Direktör Cenk Ergün yapmış olduğu açıklamada ” Yıllardır formamızı terleten Sabri Sarıoğlu ile sözleşme uzatılmayacak. Bu durumdan kendisinin haberi var, ona ilettik. Gelecek hafta içerisinde Sabri Sarıoğluna özel bir plaket ve teşekkür amaçlı bir organizasyon yapılacak.” dedi.

Juanfran Instagram’dan Takibe Başladı!

Deportivo’da forma giyen ve Galatasaray’ın istediği sağ bek Juanfran Moreyo instagram hesabından Galatasaray’ın orjinal hesabını takip etmeye başladı. La Liga gibi bir ligde hücuma en fazla katkı sağlayan bekler arasında yer alan 29 yaşındaki başarılı oyuncu, geçtiğimiz sezonda 34 lig mücadelesinde forma giyerek 5 asiste imza attı. 29 yaşında ki oyuncunun şuan ki piyasa değeri yaklaşık olarak 4 milyon euro yakınlarında.

CEVAP VER