• DOLAR
  3,9533
  % 0,71
 • EURO
  4,6413
  % 0,78
 • ALTIN
  162,7955
  % 0,28
 • BIST
  103.853
  % -0,06
G.Saray’dan F.Bahçe’ye Milli Takım göndermesi!

G.Saray’dan F.Bahçe’ye Milli Takım göndermesi!

Galatasaray Basketbol Şubesi Genel Menajeri Ömer Yalçınkaya, son günlerde basketbol dünyasında yaşanan gelişmeler üzerine GS TV’ye açıklamalar yaptı.

Ömer Yalçınkaya’nın sözleri şöyle:

“Milli takım mübarek bir görevdir. Bizler çocukluktan beri gerek idareci olarak, gerek oyuncu olarak, gerekse masör olarak oraya gitmenin hayalini kurardık. Ben ulusal takımda olmayı, ulusal takımın bir parçası olmayı her vakit fazla önemsemişimdir. Bu, benim kişisel düşüncem. Zaten kulüpler de ulusal takım için vardır. Ulusal takım, ülkedeki basketbolun gelişimini sağlayan yegane unsurdur. Daha sonrasında kulüpler gelir. Tabii en üst düzey mertebede yer saha ulusal takım görevi de kaçınılmazdır. Ben bunu böyle görüyorum.

Diğer kulüplerin ne yaptığı ya da ne yapacağı beni ilgilendirmiyor. Kulübüm ve kendi adıma şunu söyleyebilirim; biz, ulusal takım görevi verildiği vakit asla kaçmayız. Bu vazife verildiğinde görevimizi mutlaka ifa ederiz. Ama herkesin kendi fikri vardır. Benim şahsi fikrim ulusal takımın mühim olduğu ve oraya mutlaka icabet etmek gerektiğidir.”

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?