Fenerbahçe, Obradovic’le 3 Yıllık Anlaştı

Fenerbahçe, Obradovic’le 3 Yıllık Anlaştı

57
0
Paylaş

Erkek basketbolda QNB Finansbank ile 3 yıllık sırt sponsorluğu anlaşması yapan Fenerbahçe’de Asbaşkan Ozan Balaban, Obradovic ile anlaştıklarını açıkladı.

Fenerbahçe Ülker Stadyumu’nda yapılan basın toplantısında gelen soru üzerine açıklama yapan Balaban, ‘Sayın Başkan Aziz Yıldırım ile Sayın Zeljko Obradovic prensipte el sıkıştılar. Sadece evrak işleri kaldı. İnşallah koçumuz bu sene artı 3 yıl daha bizimle beraber olacak. Buradan bunun müjdesini vereyim’ dedi.

“HAFTAYA SÖZLEŞME İŞİNİ BİTİRELİM”

Oldukça keyifli olduğu Obradovic ise esprili bir şekilde, ‘Artık sponsor olduğu için kalmam kolay oldu’ derken başkan Aziz Yıldırım’a dönerek ‘Şaka yapıyorum’ ifadesini kullandı.

Aziz Yıldırım’ın ise, ‘Haftaya sözleşme işini bitirelim’ dediği duyuldu.

“BİZ İŞİMİZİ YAPIYORUZ”

Obradovic aynı zamanda Galatasaray ile oynadıkları maçlarda psikolojik üstünlük kurduklarıyla ilgili gelen bir soruya ise, ‘Biz işimizi yapıyoruz. Daha ne söyleyebilirim. Kulüp ve taraftar için en iyisini yapmaya çalışıyorum. Her zaman Galatasaray ve diğer takımlara büyük saygı duyuyoruz. Oyunumuza konsantreyiz’ dedi.

Toplantı sırasında Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım da soru sorarak, ‘Başarılar artarsa QNB Finansbank desteğini büyütür mü?’ dedi. QNB yetkilieri, ‘Kravat rengim sarı lacivert. Elbette biz Fenerbahçe ile uzun yıllar beraber olmak istiyoruz’ derken Obradovic, ‘Doğru yerdesiniz’ diye konuştu.

18 Kasım 2016 Cuma 14:42

Kadın yolcular istediği yerde inebilecek! Uygulama bu akşam başlıyor Siirt’teki maden faciasıyla ilgili kahreden sözler Başbakan, olay olan ‘cinsel istismar’ önergesine açıklık getirdi Cinsel istismar düzenlemesiyle ilgili MHP de tavrını ortaya koydu Erdoğan’ın hediyesi, kız istediği Murat’ı mest etti Son Dakika Manşetler Magazin Spor Dünya Gazeteler Ekonomi Fotogaleri TV Burçlar Döviz Kuru Kredi Hava Durumu Namaz Vakitleri Tv Yayın Akışı Şans Oyunları

CEVAP VER