Fatih Terim, Arda Turan’ı kamptan gönderdi!

Fatih Terim, Arda Turan’ı kamptan gönderdi!

Makedonya maçının hemen ardından Üsküp’ten Trieste’ye uçakta yolculuk yaparken, o sırada yer alan gazeteci Bilal Meşe’ye fiziksel bir saldırıda bulunmasının hemen ardından Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in yönetim kurulu yaptığı toplantı sonucunda Arda Tura'nın kampa gönderilmesine karar verildi.

38
0
Paylaş

Makedonya maçının hemen ardından  Üsküp’ten Trieste’ye uçakta yolculuk yaparken,  o sırada yer alan gazeteci Bilal Meşe’ye fiziksel bir saldırıda bulunmasının hemen ardından Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören’in yönetim kurulu yaptığı toplantı sonucunda Arda Tura’nın kampa gönderilmesine karar verildi. Milli takım Teknik Direktörü Fatih Terim A Milli Takım uçağında gazeteciye saldırması sonucunda yıldız oyuncu Arda Turan’ı Milli Takım kampından gönderdi.

Dünya devi Barcelona’da forma giyen Arda Turan‘ın Makedonya maçı dönüşünde uçakta yer alan gazeteci Bilal Meşe’ye saldırması sonucunda gündeme bomba gibi düştü. Bu olayın hemen ardından bir çok kişi Slovenya kampında ne olacağını merak etmekteydi.

Bu olayın hemen ardından Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Yıldırım Demirören ve Ali Dürüst aralarında Fatih Terim’inde bulunduğu bir toplantı düzenledi. Yapılan bu toplantının hemen ardından Fatih Terim ile Arda özel olarak konuştu. Yapılan bu toplantının hemen ardından  Türkiye Futbol Direktörü, Milli Takım Kaptanı Arda Turan’ı Kosova maçının kadrosundan çıkararak kamptan gitmesini istedi. Arda Turan’da bu isteği kırmayarak daha fazla uzatmayarak kamptan ayrıldı. Ayrıca bu olayın ardından A Milli Takımının yıldız oyuncusu Arda Tura’nın açıklama yapması bekleniyor. Bu konu hakkında Gazeticiler Cemiyeti de sessiz kalmayarak açıklamada bulunmuştur.

 

CEVAP VER