• DOLAR
  3,9230
  % -0,87
 • EURO
  4,6391
  % -0,20
 • ALTIN
  163,2335
  % 1,12
 • BIST
  105.964
  % 0,66
Erdoğan’ın sözleri sonrası harekete geçildi!

Erdoğan’ın sözleri sonrası harekete geçildi!

Yabancı oyuncu sayısının azaltılacağı iddiaları sonrasında Ganalı oyuncu için bekleme kararı saha sarı-kırmızılı kulüp yeniden harekete geçiyor. Hedef makul bir bonservisle işi bitirmek.

Sarı-kırmızılılar dönem arasında yapılacak transferler için kolları çoktan sıvadı… Ancak G.Saray’da başta reis Dursun Özbek olmak üzere bütün idare yabancı sınırının değişmesi ihtimaline karşı beklemeye geçerken Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın sözleri sonrasında herkes rahat bir soluk aldı.

2019’dan evvel böyle bir spekülasyona gerek olmadığını açıklayan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın sözlerinin ardından Sportif Direktör Cenk Ergün’ün Kwadwo Asamoah transferi için girişimlerini hızlandırması bekleniyor.

DONK & DE JONG HALA KADRODA

G.Saray’da yabancı sınırının düşürülmesinin kısa vadede gündeme getirilmesi ihtimaline karşı ise reis Dursun Özbek, sezon sonunu beklemeden bazı hamleler yapmaya hazırlanıyordu. Kadroda yer saha ancak lisansı çıkartılmayan ve oynama ihtimali bulunmayan Nigel de Jong’un alacakları ödenip kontratı feshedilirken aynı vaziyet lisansı olsa da Ryan Donk için de geçerli olacaktı. Bu ikiliyi fena bir ihtimalde dönem arasında yollamayı düşünen reis Özbek, sezon sonunda da radikal hamleler yapacaktı. 

Ancak çıkan karar sonrasında en azından sezon sonuna kadar bekleme fırsatı yakalayan sarı-kırmızılılar böylece daha sağlıklı bir şekilde transfer sürecini götürebilecek. Reis Özbek, hocası Tudor’dan yerli oyuncuların ağırlıkta olduğu bir transfer listesi isterken Asamoah ise listedeki tek yabancı olarak öne çıkıyor. (Vatan)

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?