Denizlispor’da Yönetim, Devre Arasında Prim Dağıttı

Denizlispor’da Yönetim, Devre Arasında Prim Dağıttı

18
0
Paylaş

Denizlispor, TFF 1’inci Lig’de 3 maç sonra, Gaziantep Büyükşehir Belediyespor’u 2-1 yenerek galibiyet hasretine son vermesinden sonra Başkan Süleyman Urkay’ın sert açıklamalar yaparak istifasını açıklamasıyla sarsıldı. Gözler, yönetim kurulunun yarın yapacağı toplantıya çevrildi.

Başkan Urkay, yönetim kurulu üyeleriyle bir araya gelerek istifasını verdi. Kulüp yöneticileri ilk etapta istifayı kabul etmeyerek Urkay’ı iknaya çalıştı. Sorun çözülemeyince yarın yeniden toplantı yapılması kararlaştırıldı. Toplantı sonunda Süleyman Urkay’ın geri adım atmadığı takdirde yönetim kurulunun topluca istifa kararı alarak, kongreye gitmesi bekleniyor.

YÖNETİM PRİMİ ARTIRDI

Denizlispor’da Gaziantep Büyükşehir Belediyespor maçı sonrası Başkan Süleyman Urkay’ın istifa edeceğinden habersiz olan yönetim kurulu, galibiyet primini soyunma odasında 50 bin TL’den 100 bin TL’ye çıkardı. Yöneticiler, ilk etapta sözü verilen 50 bin TL’yi de yine soyunma odasında nakit olarak futbolculara dağıttı. İstifa kararı sosyal medyada olumlu ve olumsuz yorumlara neden olurken, taraftarlar SMS kampanyası başlatılması için harekete geçti. Öte yandan maç sonrası takım otobüs bozulduğu için futbolcuların kendi imkanlarıyla tesislere ve evlerine döndüğü belirtildi.

CEVAP VER