Bruma: Beşiktaş Taraftarı Asla Susmaz, O Sesten Kurtulamazsınız

Bruma: Beşiktaş Taraftarı Asla Susmaz, O Sesten Kurtulamazsınız

62
0
Paylaş

Galatasaray’ın genç yıldızı Bruma, Beşiktaş taraftarlarına hayran kaldığını söyledi. Portekiz’in önde gelen spor gazetelerinden A Bola’ya konuşan Bruma, Benfica’nın Beşiktaş tribünlerinden kesinlikle etkileneceğini açıklarken, taraftarların çıkartacağı yüksek ses nedeniyle Portekiz kulübünü uyardı.

“TARAFTARLAR HİÇ SUSMAZ”

”Oh, Benfica kesinlikle taraftarlardan etkilenecek. O stada çıktığınızda ayaklarınız titriyor. Çıkardıkları sesten kaçamazsınız. Sanki kulaklık gibiler. O sesten kurtulamazsınız, susmuyorlar!” diyen genç yıldız, Benfica’nın maçı kazanabileceğini, ama bunun oldukça zor olduğunu söyledi.

“%300 İLE OYNAMALARI GEREK”

Bruma, Beşiktaş’ın çok iyi bir takım olduğunu belirtirken, ”Benfica, tabii ki yenebilir. Maça çok iyi odaklanmanız gerekiyor. Beşiktaş, harika futbolculara sahip ve ne zaman, ne yapacakları belli olmuyor. Benfica, maçın her anında dikkatli olmak zorunda. Beşiktaş’a karşı kazanmak istiyorsanız %300 ile oynamanız gerekiyor.” sözlerini kullandı.

23 Kasım 2016 Çarşamba 17:11

Kara Kartal’ın Benfica maçı 11’i belli oldu Vicdanları sızlatan görüntünün faili yakalandı! Twitter, kurucusunun hesabını kapattı! Erdoğan’dan sonra Putin de yerden yere vurdu: Bu bir bozukluk Tuvalet kavgası büyüdü! Rezilleştikçe rezilleştiler Son Dakika Manşetler Magazin Spor Dünya Gazeteler Ekonomi Fotogaleri TV Burçlar Döviz Kuru Kredi Hava Durumu Namaz Vakitleri Tv Yayın Akışı Şans Oyunları

CEVAP VER