Meral Akşener, YSK’yla İlgili Çok Sert Konuştu

Meral Akşener, YSK’yla İlgili Çok Sert Konuştu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, "YSK üzerinden bir hile yapmayı düşünürseniz bütün fetvalarınızı size yediririm. İYİ Parti'nin seçimlere girmesi için hiç bir şart eksik değildi. Eğer buna engel çıkmak isterseniz o gök kubbeyi başınıza yıkarım" dedi. Detaylar haberimizde...

150
0
PAYLAŞ
Meral Akşener, YSK'yla İlgili Çok Sert Konuştu

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı’ya parti rozetini takmak amacıyla Fethiye’de vatandaşlarla buluştu. Akşener yapmış olduğu konuşmada Atatürk’e hakaret davası nedeniyle yargılanan  Yavuz Bahadıroğlu’nun ‘Harp hiledir’ tweetine  karşılık vererek, ”Kendini Recep Tayyip Erdoğan’ın gözüne sokmak için uğraşan bir zatın bir sözü var ‘Harp halidir her şey mubahtır’  Geçen seçimlerde olduğu gibi YSK üzerinden herhangi bir hile yaparsanız vermiş olduğunuz bütün fetvalarınızı size yediririm” dedi. Saatcı’nın tekrardan kürsüye çıkan  Akşener şöyle devam etti:

“EVLERİNİ ÖZLEMİŞLERDİR, EVLERİNE GÖNDERECEĞİZ”

İlk öncelikle bu meydanda bize destek çıkan kardeşlerime, yaşlılara ve çok değerli kardeşim Behçet Saatcı’ya teşekkür ediyorum. Allah hem sizlerden hemde ondan razı olsun. Bu meydanları dolduranların ne anlam içerdiğini biliyorum. Çalışanların tereddüt ettiği ülkede, OHAL’in devam ettiği ülkede  cesur kişiler bu meydanı doldurdu.  Aynı 1919 tarihinde olduğu gibi sizin iradenizle, sizin duruma  el koymanızla beraber, onları sandıkla beraber evlerine göndereceğiz.

“ABİLERİN BU KADAR KORKTUĞUNDAN HABERİM YOKTU”

24 Haziran’da erken seçim kararı açıklandı. Açıklayan kim Cumhurbaşkanı Sayın Erdoğan, dile getiren kim? Saray’ın küçük ortağı Bahçeli… Abilerin bu kadar korktuğundan haberim yoktu. Dün abiler iki buçuk attı. Bizim için hiç sorun değil, her zaman hazırız. Açıkça söylüyorum en iyi parti biziz. Darbelerden sonra sıfırdan kuruldular. Hepsi grup haline gelerek parti kurdular.  Birçok ilde, ilçede  teşkilatımız mevcut.  İnşallah buralardan  hep milletvekili çıkaracağız.

 

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK