Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Ekonomimize Saldıranlar Başaramayacaksınız’

Cumhurbaşkanı Erdoğan: ‘Ekonomimize Saldıranlar Başaramayacaksınız’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Büyük Roman Buluşması'nda önemli açıklamalarda bulundu. Erdoğan, Türkiye ekonomisi üzerine büyük oyunların döndüğünü dile getirerek 'Başaramayacaksınız' dedi.

128
0
PAYLAŞ
Cumhurbaşkanı Erdoğan: 'Ekonomimize Saldıranlar Başaramayacaksınız'

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Büyük Roman Buluşması’nda önemli açıklamalarda bulundu. Afrin Harekatı  hakkında da oldukça önemli bilgiler veren,  Erdoğan, Dolar ve Euro’nun son zamanlarda sürekli rekor kırması üzerine “Ekonomi üzerinden sürekli oynan ve çeşitli oyunları hep boşa çıkarıyoruz ve çıkaracağız da” dedi.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın konuşmasından satır başları şöyle:

“Ben Roman kardeşlerimin olduğu bir bölgede doğdum. Oradan çıkarak buralara geldim. Bu mesele sadece Roman değil. Mesele Türkiye’nin gelişmesidir. AK Parti olarak kentsel dönüşüm projeleri sayesinde şehirlerimizi bu sorunlu unsurlardan kurtardık. Hak sahibi vatandaşlarımızın hakkını yemeden bu dönüşümü başlattık ve şimdide devam ediyoruz. Elbette tek tük olumsuz durumlar yaşanabilir fakat bu projelerin genelini vatandaşlar beğendi. Değişen şartlar ve çevre Romanlara çok büyük bir etki etmekte. Roman kardeşlerim tabi ki daha iyi hizmet alacaklar her alandan fakat Roman olmanın verdiği o cazibeden de asla vazgeçmeyecek. Bunu devam ettirdiği takdirde ürkiye’nin en renkli  yönü olmaya devam edeceksiniz.”

FETÖ OPERASYONLARI

“Güvenlik politikası ve dış politika başta olmak üzere her bakımdan karar alma asgariye  gelmiş bir ülke haline geldik.  Nereden nereye.   Yılda 36 milyar dolar ihracatı olan  ülke şimdi yaklaşık olarak 160 milyar dolar ihracat yapmakta. Çalışan sayısı yaklaşık olarak 20 milyon iken şuan 28 milyon. Darbelere cuntalara  teslim olan bir ülkeyle darbecilerin karşısında aslan gibi duran ülke bir mi?  16 saatte FETÖ’yü  ortadan kaldırdık.  Şuana kadar 80 tanesini getirebildik geriye kalanı da getirmeye çalışıyoruz.

 

BİR CEVAP BIRAK