• DOLAR
  3,9650
  % 0,19
 • EURO
  4,6516
  % 0,07
 • ALTIN
  163,1451
  % 0,11
 • BIST
  105.268
  % 1,30
Sincan’ın yeni belediye başkanı belli oldu!

Sincan’ın yeni belediye başkanı belli oldu!

Sincan Belediyesi Meclisi, belediye başkanını seçmek üzere Başkanvekili Süleyman Karacan’ın başkanlığında toplandı.  Belediye Meclisi’nde yapılan oylamanın 1. turunda 35 oy saha AK Parti’nin adayı Belediye Meclis Üyesi Murat Ercan, Sincan Belediye Başkanı oldu. Ercan, teşekkür konuşmasında, Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Tuna’ya ilçeye katkılarından ötürü teşekkür etti.

Sincan Belediye Meclisi’nin AK Parti’li ve MHP’li üyelerine şahsına gösterdikleri teveccüh ve güvenden ötürü teşekkürlerini sunan Ercan, şunları söyledi: 
“Gerek il bazında temayüller, gerek partinin başta Sayın Cumhurbaşkanımız olmak üzere, partinin yetkili kurul ve organları bu konuda çalışmalarını yaptılar, değerlendirmelerini yaptılar. Sonuç olarak şahsımı bu noktada namzet gösterdiler. Sizlerin de teveccühlerinizle şu an itibariyle Sincan Belediye Başkanı seçilmiş bulunmaktayım.Tabii zor bir görev, mesuliyet gerektiren bir görev. Bunun bilincindeyim. Allah yükümüzü hafifletsin, Allah işimizi hafifletsin. Ortak akılla, dayanışma içerisinde, tüm meclis üyesi arkadaşlarımla, belediyedeki tüm personel arkadaşlarımızla en yüksek sinerjiyi yakalayarak inşallah Sincan’a aka hizmetler yapacağız. Bu azim ve kararlılık içerisinde halkın teveccühünü kazanmak üzere her türlü çabayı sarf edeceğimize emin olabilirsiniz. Mensubu olduğum AK Parti grubuna ve desteklerinden ötürü MHP grubundaki arkadaşlara ayrıca teşekkür ediyorum.”

Ercan, teşekkür konuşmasının ardından makamına geçerek Sincan Belediyesi Başkanvekili Süleyman Karacan’dan başkanlık mührünü aldı. 
Murat Ercan, daha sonra AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Erol Kaya, AK Parti Ankara Milletvekili Murat Alparslan, AK Parti Ankara İl Başkanı Mustafa Nedim Yamalı ile partililerin tebriklerini kabul etti.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?