• DOLAR
  3,8776
  % 0,43
 • EURO
  4,5748
  % 0,58
 • ALTIN
  161,3250
  % 1,21
 • BIST
  106.239
  % -0,69
Osmanlı’nın Son Dönemini Yaşamaya Başladık

Osmanlı’nın Son Dönemini Yaşamaya Başladık

Yeter Artık Yeter 

“ Her gün yapılan yeni söylemler, yüzünden toplum diken üstünde tutulmakta. Cumhuriyetimize ve vatandaşımıza sahip çıkıp onları korumak hepimizin birer ortak görevidir. Maltepe’de ‘adalet çağrısı’ yaptık.  Bu çağrıyı nereye giderseniz duyurmanız gerekiyor. Siyasi kavgalardan artık millete gına geldi. Yeter artık, yeter. Çanakkale’deki kurultayda adaletli bir fikir sistemi oluşturulacak.”

Gerekli Belgeleri Ortaya Koyacağım

İyice Osmanlı’nın son dönemlerini yaşamaya başladık. Yavaş yavaş iyice o dönemin içerisine girmekteyiz. Osmanlı eğitim sisteminin kötü olması sebebiyle battı. Şuanda da aynı süreçle bam başa kalmış durumdayız. Eğitim sistemiyle alakalı ayrı bir basın toplantısı gerçekleştireceğim. Çocuklarımıza, ailelerimize resmen ihanet edilmekte. Bütün gerekli belgeleri ortaya koyacağım.

İntikam Almak Amaçları

Sen kimsin ki Cumhuriyet’i reddediyorsun?  Seni vatana ihanet noktasına kadar kim getirdi, gerçekten bunu merak ediyorum. Senin Cumhuriyet’in kuruluşundan haberin var mı? Topluiğne  dahi üretemeyen Osmanlı’dan kendi  denizaltını üreten bir Cumhuriyeti aklına getir. Bunların hiç birinden haberi olmayan ve tarihine ihanet içinde olan birisini düşün. Cumhuriyet başta olmak üzere Atatürk’ten intikam alma peşindeler. Tek adam rejimini kesinlikle kınamaktayız. Kendi ülkemizde, güçlü parlamenter bir rejimi savunmaktayız. Böylelikle Cumhuriyet’in iyice güçlenmesini istemekteyiz. Onlar Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni ortadan kaldırma peşinde.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?