• DOLAR
  3,9533
  % 0,71
 • EURO
  4,6413
  % 0,78
 • ALTIN
  162,7955
  % 0,28
 • BIST
  103.853
  % -0,06
Karamollaoğlu’ndan Erbakan’ı kızdıracak sözler

Karamollaoğlu’ndan Erbakan’ı kızdıracak sözler

Saadet Partisi Umumi Başkanı Temel Karamollaoğlu, partisinin umumi merkezinde düzenlediği basın toplantısında, Hakkari Şemdinli’de şehit düşen 6 asker, 2 emniyet korucusu ile Diyarbakır’da hayatını kaybeden polis memuruna Allah’tan rahmet, yakınlarına başsağlığı diledi.

YERLİ OTOMOBİL

Yerli araba tartışmasının yeniden gündeme geldiğini de aktaran Karamollaoğlu, “İnsan ister istemez bu da acep bir seçim propagandası mı demekten kendini alamıyor. Biz her şeye karşın iyi niyetimizi korumak istiyoruz. İnşallah bu da daha öncekiler gibi seçim yatırımı değildir.” diye konuştu.

FATİH ERBAKAN’IN PARTİ KURMASI

Fatih Erbakan’ın yeni bir parti kuracağı iddiasına ilişkin bir soru üzerine Karamollaoğlu, parti kurma teşebbüsünün “kendi takdirleri” olduğunu anlatım ederek, merhum Necmettin Erbakan’ın çocuklarının Saadet Partisi çatısı altında çalışmaları gerektiğini belirtti.

“BU ÇATI ALTINDA ÇALIŞMALILAR”

Fatih Erbakan’ın böyle bir teşebbüste bulunmasının yanlış olacağını belirten diyen Karamollaoğlu, “Bu konuda bir şey söylemiyorum, kendi takdirleridir. Kanaatimize göre böyle bir teşebbüste bulunmaları yanlıştır. Eğer bir dava idealleri varsa, Erbakan Hocamız’ın çocukları da Erbakan Hocamız’a yakışır tavır sergilerler. Daha çok konuşmak da doğru olmaz. Kendi takdirleridir. Her vakit anlatım ettik, Erbakan Hocamız’ın evlatları bu çatı altında çalışmalılar. Buna bizim hiçbir vakit itirazımız olmadı. Şahsen de kendilerine defaatle ilettim, bilinmesini isteriz.” değerlendirmesini yaptı.

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?