Büyükanne maaşı başvuru formu! İşte torun maaşı alma şartları

Büyükanne maaşı başvuru formu! İşte torun maaşı alma şartları

Büyükanne maaşı başvuru formu özellikle çocuk sahibi anneler tarafından merak ediliyor çünkü çocuklarına bakıcı arayan insanların kendi annelerini bu işe sokmak istiyorlar. Torun maaşı ve detayları burada!

70
0
Paylaş

Büyükanne maaşı başvuru formu özellikle çocuk sahibi anneler tarafından merak ediliyor çünkü çocuklarına bakıcı arayan insanların kendi annelerini bu işe sokmak istiyorlar. Hemde büyükanneler artık torunlarına bakarak gelir elde edecekler ki bu dünyanın en güzel şeylerinden bir tanesidir. Torun maaşı alma şartları haberimizde yer alacaktır. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Mehmet Müezzinoğlu sosyal medya aracılığı ile müjdeyi verdi! Bakan Müezzinoğlu, 450 TL torun maaşı almaya hak kazanan 6 bin 500 büyükannenin ismini bakanlığın son derece resmi internet sitesinde yayınlandığını dile getirdi.

BÜYÜKANNE TORUN MAAŞI ŞARTLARI MERAK EDİLİYORDU

Bebek bakan büyükannelere verilecek olan büyükanne maaşları için Gaziantep’te rakam 500 olarak belirlendi ama standart olarak bu ücretin 450 TL olduğunu söylemek istiyoruz. ÇSGB Büyükanne Projesi kapsamında soruları merak eden çok insan oluyor. Annenin fiilen çalışıyor olması kaydıyla birlikte şart koşulan bir diğer konu 3 yaşını doldurmayan torununa bakan büyükannelere 12 ay süreyle 425 TL karşılıksız maddi destek verilmesiydi. 10 ilde ilk belirlenen 6 bin 500 ailenin isimleri bakanlığın buyukanne.csgb.gov.tr adresinden direkt olarak sorgulanabilecek.

CEVAP VER