ABD İmzalı PKK Devlet Haritası, Plan Büyük!

ABD İmzalı PKK Devlet Haritası, Plan Büyük!

ABD’liler, Suriye’yi tamamen parçalara ayırarak ülkenin kuzeyinin tamamını PKK'ya verdiği bir korsan harita yaptı. Pentegon'un hazırlamış olduğu Fırat Kalkanı ile kurtarılan bölgeye Şahba Kantonu ismi verilmesi dikkatlerden kaçmadı. Detaylar haberimizde...

20
0
PAYLAŞ
ABD İmzalı PKK Devlet Haritası, Plan Büyük!

Suriye’de terör örgütü PKK/PYD  elebaşlarının yer aldığı bir heyetle Haseke ve Rakka’da buluşan Amerikalılar, Suriye topraklarını parçalara bölerek PKK federalizmine şekil verdi. Haseke-Rimeylan ve Rakka-Ayn İsa’da 27-28  tarihlerinde yapılan toplantılarda Suriye’yi parçalara ayırarak Kuzey bölgesinin  terör örgütü PKK’ya verildiği harita konuşuldu. CIA-PKK yapmış olduğu toplantılar sonucunda 3 bölge ve 6 kantondan meydana gelen PKK terör örgütünü haritası yapıldı. Türkiye’nin güneyden resmen işgal edildiği haritada Fırat Kalkanı ile temizlenmiş olan bölge de PKK’ya aitmiş bir şekilde gösterildi. Ülkemiz üzerinde çok büyük planlar oynanmakta.

Tek Hedefleri Fırat Kalkanı!

Irak’ın Yarubiye sınırından başlayarak  Afrin’e kadar olan kısımı yaklaşık olarak 6 kantona ayıran  ABD-PKK’nın oluşturduğu kurul, şuana kadar sözde bölünmüş olan Suriye devletinin bölünmesini resmi bir şekilde ilan etmiş oldu. PKK terör devletinin bağımsızlığını ilan ettiği haritada, TSK-ÖSO’nun iş birliği yaparak kurtarmış olduğu kısımına ‘Şahba Kantonu’ ismi verilmesi gözlerden kaçmadı. Terör örgütüne 2 ay içerisinde yaklaşık olarak 1100’den fazla TIR dolusu silah gönderen Pentagon’un amacının ne olduğu bu haritayla beraber ortaya çıktı. Fırat Kalkanı bölgesine batıda Afrin’den, doğuda da Ayn el-Arab’dan  saldırı hazırlığında olan örgütün oradaki ilk hedefi ise askerimiz ve muhalifler. Açıkçası ülkemiz üzerinde  osmanlı zamanında olduğu gibi planlar ve yer paylaşımı yapılmakta.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK