2019 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Temel Karamollaoğlu aday olacak mı?

2019 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Temel Karamollaoğlu aday olacak mı?

2019 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adı geçen Temel Karamollaoğlu adına açıklamalarda bulunan partinin Genel İdare Kurulu üyesi Avukat Bülent Kaya,katıldığı bir televizyon programında bu konu hakkında açıklamalarda bulunmuştu.

44
0
PAYLAŞ

2019 yılında yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde adı geçen Temel Karamollaoğlu adına açıklamalarda bulunan partinin Genel İdare Kurulu üyesi Avukat Bülent Kaya, katıldığı bir televizyon programında bu konu hakkında açıklamalarda bulunmuştu.

Fakat bu haberle ilişkin partinin genel merkezinde yapılan açıklamada; partinin böyle bir karar almadığı ve bu habere dayanarak yapılan açıklamaların Avukat Bülent Kaya’nın kendi şahsi fikri olduğu öne sürüldü.

Avukat Kaya katıldığı programda şu açıklamaları yapmıştı:

Ülkenin huzur ve refahı için düşünülen bu siyasi projenin kutuplaşmalara son vereceği ayrıca tüm siyasi partiler üzerinde aktif rol oynayarak hepsini kapsayacak bir ittifak içinde olacaktır. Biz kendi adayımızı dayatmıyoruz ama Türkiye’nin başkanlık sistemine en uygun profili için sayın Karamollaoğlunu öneriyoruz, görüşlerini savundu.

PAYLAŞ

BİR CEVAP BIRAK