• DOLAR
  3,9659
  % 1,04
 • EURO
  4,6580
  % 1,15
 • ALTIN
  163,4159
  % 0,34
 • BIST
  105.268
  % 1,30
Vatanım Sensin yeni sezon fragmanı yayınlandı! İşkence sahneleri ve Hilal’in İzmir marşı

Vatanım Sensin yeni sezon fragmanı yayınlandı! İşkence sahneleri ve Hilal’in İzmir marşı

Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel’in paylaştığı Vatanım Sensin dizisi oyuncuları, konusu ve senaryosuyla en fazla ses getiren çarpıcı devre dizisi olmayı başardı. Vatanım Sensin dizisi 8 Haziran tarihinde 31. bölüm sezon finaliyle tekrar izleyicilerin gönüllerini fethederek ekranlarda yer aldı. Vatanım Sensin’in yeni sezon fragmanı izleyicisiyle buluştu. Ancak yayınlanan fragmanda henüz net bir tarih bilgisi bulunmuyor. Bununla birlikte, Vatanım Sensin dizisi yeni sezonda Kasım ayında ekranlara döneceği tahmin ediliyor.

Geçtiğimiz sezon yayın hayatına başlayıp, aka zevk toplayan Vatanım Sensin yeni sezon fragmanıyla heyecanın giderek artacağının sinyallerini verdi. Savaşın şiddeti giderek artıyor; Yunan Ordusu’na karşı verilen mücadelede yeni bir dönemece giriliyor! Cevdet’in ufak kızı Hilal’in tutuklandığı fragmanda, Türk halkının çektiği eziyetler ekrana geldi. Cevdet ve ailesinin İzmir’de verdiği amansız mücadele devam edecek mi? Yunan Ordusu’nun Anadolu’yu işgal emelleri son bulacak mı? Vatanım Sensin merakla beklenen yeni sezonuyla yakında Kanal D’de!

VATANIM SENSİN SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Vasili’yi suçüstü yakalatan Cevdet, taarruzu kısa bir süreliğine geciktirmeyi başarır. Cevdet, zayiat olmadan zafer kazanılmayacağını söyler ve aka bir karar verir. Yunan olduğunu öğrenen Ali Kemal, derin bir uçurumun kıyısında dolanır.

Biri yıllarca oğlundan, öteki ise kocasından ayrı düşmüş ve nihayetinde İzmir’i terk etmek zorunda kalan iki acılı kadın; Veronika ve Azize… Bir yol ayrımında sevdiklerine kavuşmayı bekler. İkisi de umduğundan diğer bir şeyle karşılaşacaktır bu dönemeçte.

VATANIM SENSİN DİZİSİ YENİ SEZONDA NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Vatanım Sensin’in yeni sezon fragmanı izleyicisiyle buluştu. Ancak yayınlanan fragmanda henüz net bir tarih bilgisi bulunmuyor. Bununla birlikte, Vatanım Sensin dizisi yeni sezonda ekim ayının 3.haftası ekranlara döneceği tahmin ediliyor.

İŞTE, VATANIM SENSİN YENİ SEZON FRAGMANI…

İLİŞKİLİ HABERLER

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?