• DOLAR
  3,9659
  % 1,04
 • EURO
  4,6580
  % 1,15
 • ALTIN
  163,4159
  % 0,34
 • BIST
  105.268
  % 1,30
Vatanım Sensin dizisi yeni sezon yayın tarihi belli oldu: KANAL D duyurdu!

Vatanım Sensin dizisi yeni sezon yayın tarihi belli oldu: KANAL D duyurdu!

Başrollerini Halit Ergenç ve Bergüzar Korel‘in paylaştığı Vatanım Sensin dizisi oyuncuları, konusu ve senaryosuyla en fazla ses getiren çarpıcı devre dizisi olmayı başardı. Vatanım Sensin dizisi 9 Haziran tarihinde 31. bölüm sezon finaliyle yine izleyicilerin gönüllerini fethederek ekranlarda yer aldı. Vatanım Sensin dizisinin yeni sezondaki fragmanı yayınlandı. Bununla beraber yeni sezonda Vatanım Sensin dizisinin ne vakit yayınlanacağını öğrenmek isteyen izleyiciler için dizinin yeni sezon çekimlerine başlandı. 

Vatanım Sensin dizisini takip eden izleyicilerin en fazla merak ettiği konulardan biri olan ‘’Mustafa Kemal Paşa’ya planlanan suikasti engellemeye çalışan Cevdet öldü mü?” sorusunun yanıtı yeni sezonla beraber kesinlik kazanacak.

KANAL D RESMEN AÇIKLADI!

Kanal D internet sitesinde Vatanım Sensin’in 9 KASIM’DA yayınlanacağını duyurdu. Dizinin yeni sezon fragmanları yayınlandı.

31.BÖLÜM SEZON FİNALİNDE NELER YAŞANDI?

Vasili’yi suçüstü yakalatan Cevdet, taarruzu kısa bir süreliğine geciktirmeyi başarır. Cevdet, zayiat olmadan zafer kazanılmayacağını söyler ve aka bir karar verir. Yunan olduğunu öğrenen Ali Kemal, derin bir uçurumun kıyısında dolanır. Biri yıllarca oğlundan, öteki ise kocasından ayrı düşmüş ve nihayetinde İzmir’i terk etmek zorunda kalan iki acılı kadın; Veronika ve Azize… Bir yol ayrımında sevdiklerine kavuşmayı bekler. İkisi de umduğundan diğer bir şeyle karşılaşacaktır bu dönemeçte.

İŞTE, VATANIM SENSİN YENİ SEZON FRAGMANI…

İLİŞKİLİ HABERLER

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?