• DOLAR
  3,8776
  % 0,43
 • EURO
  4,5748
  % 0,58
 • ALTIN
  161,3250
  % 1,21
 • BIST
  106.239
  % -0,69
Vatanım Sensin 33.bölüm fragmanı! Azize hakkındaki gerçekler…

Vatanım Sensin 33.bölüm fragmanı! Azize hakkındaki gerçekler…

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Vatanım Sensin, izleyicisi tarafından merakla bekleniyordu. Vatanım Sensin 32.yeni bölümü son seyirciyle buluştu. Vatanım Sensin yeni sezon ilk bölümünde; Yunan ilerleyişini durdurmak için canını ortaya koyan Miralay Cevdet, uyandığında kendini adeta bir kabusun içinde bulur. Yurt imzalanan Sevr Antlaşması’yla parçalanmış, İzmir yeni kumandan Filipos’un demir yumruğu altında ezilmiş, ailesi ise yokluğunda en aka acılarla sınanmıştır. Bu cenderenin içinde ayağa kalkmaya çalışan Cevdet, hem memleketi hem kendisini ölümün kıyısına getiren yeni bir komplonun ortasında kalacaktır. Sevr’i kabul etmeyen Ankara hükümetini köşeye sıkıştırmak isteyenler sinsi bir planla Türkleri teslim almaya girişirken, Cevdet fazla geç olmadan bu felaketi engellemek zorundadır. İşte, soluk kesen son bölümün ardından merakla beklenen Vatanım Sensin 33.yeni bölüm fragmanı…

Vatanım Sensin 33.bölüm fragmanı

Vatanım Sensin 33.bölüm ne vakit yayınlanacak?

Başrollerinde Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Onur Saylak ve Okan Yalabık gibi isimlerin rol aldığı Vatanım Sensin 33.bölümü 16 Kasım Perşembe saat 20.00’de Kanal D ekranlarında olacak.

Vatanım Sensin 32.bölüm izlemek için tıklayın

Vatanım Sensin son bölümde neler oldu?

Balkan Harbi ve İzmir’in İşgali dönemlerinde savaşın ve istilanın ortasında savrulan bir milleti ve aileyi anlatarak başlayan Vatanım Sensin, yeni sezonunun açılışını Sevr Antlaşması ile yapacak. Ağustos 1920… Miralay Cevdet’in uğruna kendini ateşlere attığı memleketi, Osmanlı’nın imzaladığı, adına Sevr Anlaşması denen bir ölüm fermanının pençeleri altında can çekişiyor. Türklerin istiklal mücadelesi en zor, en karanlık dönemlerinden birinden geçerken, 23 Nisan’ın coşkusu birkaç ay değil, birkaç yüzyıl uzakta kalmış sanki.

Köylüsünden şehirlisine, yediden yetmişe bütün İzmir ve vatan, benzeri görülmemiş bir zulüm cenderesinde kıvranmakta… Memleketin yeni ahvalinin bedelini ödeyenler arasında herkes gibi Cevdet’in ailesi de var. Yunan karargahında yaptığı saldırının ardından ağır yaralanan Cevdet, aylar sürecek bir tedaviden sonra ayağa kalkmaya çalışacaktır. Suikast girişiminde başarısız olan Tevfik ise kafalarda soru işaretleri yaratacak bir kimlikle art dönecektir. Azize hakkındaki gerçekler ise başta Cevdet olmak üzere herkesi derinden etkileyecektir.

İLİŞKİLİ HABERLER

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?